Звільнені за ймовірні корупційні оборудки


1972
коментарі відсутні

Звільнені за ймовірні корупційні оборудки

Міський голова Дніпра Борис Філатов 16 травня заявив про звільнення кількох службовців міськради. Про це повідомила прес-служба Дніпроради.

Йдеться, зокрема, про голову експертної комісії Бюджету участі Олександра Купрієнка та директора КП «Дніпротранскомплекс» Михайла Семчука. Посад їм коштували ймовірні корупційні оборудки. Завершення кар’єри очікує й на керівника одного з міських парків – через неналежну організацію роботи рекреаційної зони.

«Моє завдання як мера – створити чесні та зрозумілі правила для всіх. Зокрема в цій будівлі. Хтось це чує, хтось – ні. Я стежу та реагую на всі сигнали й меседжі. Реакція на те, що обговорюється у ЗМІ, має посилюватися», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час брифінгу 16 травня.

Так, ідеться про мільйонні порушення у департаменті з питань енергоефективних технологій та ініціатив. За рішенням сесії, це відомство перебуває у процесі ліквідації. Порушення у його роботі виявили під час комплексної перевірки. За попередніми даними, місту було завдано збитків на загальну суму майже три мільйони гривень. Це – бюджетні кошти, які фактично вкрали на проведенні несанкціонованих закупівель.

Крім цього, всупереч закону у відомстві не опублікували звіти про укладення близько двадцяти договорів на чималу суму. Також із двох десятків заявлених проектів реалізовано лише два. Водночас чимало розробок Бюджету участі, якими також опікувалися у відомстві, мерія не змогла втілити. Така ситуація склалася через упереджений відбір ініціатив з боку вже екс-голови експертної комісії Олександра Купрієнка.

Водночас у КП «Дніпротранскомплекс», що займається облаштуванням зупинкових комплексів у місті, також розпочато аудит.

«Мер бореться з кіосками, а вони виростають на зупинках. Там торгують горілкою. Навіть не говоритимемо про те, що мені не подобається якість робіт, ціна закупівель. Людина, котра головувала над цим, сьогодні ж піде на вулицю», – сказав Борис Філатов.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі