Зруйнована бойовиками школа у Красногорівці відновлюється


1925
коментарі відсутні

Зруйнована бойовиками школа у Красногорівці відновлюється

Наразі продовжується капітальний ремонт будівлі красногорівської ОШ № 2, яка постраждала під час обстрілу 28 травня 2017 року. На капітальний ремонт школи та її обладнання з обласного бюджету виділено 65 мільйонів гривень. Про це повідомляє голова Донецької державної адміністрації Олександр Куць на своїй сторінці у Facebook.

“Будівельники демонтували зруйновані стіни та виклали їх наново. На двох поверхах провели внутрішні роботи, встановили протипожежну сигналізацію, системи опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції”, – говориться в повідомленні.

Окрім відновлення зруйнованих конструктивів, в проекті капремонту передбачено будівництво ще одного поверху.

“Наразі готують бетонні конструкції, щоб перекрити другий поверх одного з корпусів та зробити надбудову, де будуть розташовані три класи та актова зала, якої у цій школі ніколи не було. Крім того, у відремонтованій школі функціонуватиме сучасний харчоблок та майстерні для занять працею”, – зазначив Олександр Куць.

Також буде побудовано сучасну автономну котельню з відповідними інженерними мережами, виконано доброустрій території та відновлено паркан. На це спрямовано ще 11,4 млн. грн.

Красногорівська ОШ № 2 спочатку входила до переліку майбутніх опорних шкіл, які планувалося створити в Донецькій області. Однак, у зв’язку з постійними обстрілами, підвищувати статус навчального закладу поки що не будуть. Проте, коли завершиться капітальний ремонт, ця школа, безсумнівно, стане однією з кращих в прифронтовому регіоні. А учні нарешті перестануть тіснитися в других школах та навчатися у дві зміни. Головне, щоб припинились обстріли.

Зруйнована бойовиками школа у Красногорівці відновлюється - Фото №1

Зруйнована бойовиками школа у Красногорівці відновлюється - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі