Зростає вартість харчування в дитячих садках Краматорська


2093
коментарі відсутні

Зростає вартість харчування в дитячих садках Краматорська

Від 24 до 43 гривень в день – відтепер стільки коштує харчування однієї дитини в дитячому садку міста залежно від типу групи. Нова вартість діє вже з січня 2020 року.

Скільки буде коштувати харчування в дитсадках

Разом із підвищенням вартості харчування в школах Краматорська зросла і плата за відповідну послугу в дитячих садках міста. І це не фіксована сума – вона відрізняється залежно від типу групи, до якої ходить дитина.

  1. Ясельні групи. В минулому році харчування однієї дитини в ясельних групах, тобто дітей до трьох років, обходилося в 18 гривень в день. З січня 2020 року ця сума буде становити 24 гривні в день. До речі, у Краматорську ясельні групи відвідують 1068 дітей.
  2. Дошкільні групи. Це найбільша чисельність відвідувачів дитячих садків – у Краматорську такі групи відвідують 4379 дітей. Якщо в минулому році харчування для цих дітей коштувало 27 гривень в день, то цього року сума зростає до 37 гривень в день.
  3. Цілодобова група. У місті лише одна така група – в ній виховуються 13 дітей. Що стосується вартості харчування, то раніше вона становила 35 гривень в день. Тепер же вартість зростає до 43 гривень в день.

Слід нагадати, що за ці кошти діти в дитячих садках снідають, обідають та отримують полуденок після денного сну. Група з цілодобовим перебуванням дітей отримує ще й вечерю.

 

Зростає вартість харчування в дитячих садках Краматорська - Фото №1

Харчування разом з співфінансуванням з батьками

Начальник Управління освіти Краматорської міської ради Марина Мозольова зазначила, що вже декілька років сплата за харчування в дитячих садках відбувається на умовах співфінансування – 50% сплачують батьки дітей, ще 50% коштів виділяються з міського бюджету.

Це означає, що за кожний день, коли малюки відвідують дитячий садок, батьки будуть доплачувати за харчування 12 гривень, 18,5 гривень та 21,5 гривень залежно від типу групи, в яку ходить дитина.

“Якщо в родині двоє чи більше дітей відвідують дитячий садок, то вони мають право на 50-відсоткову пільгу”, – наголосила Марина Мозольова.

Також Марина Мозольова зазначила, що система організації харчування в дитячих садках відрізняється від тієї, яка є в школах. Якщо в школи міста закупляється послуга з організації харчування, то в дитячих садках на кухні працюють штатні працівники. І якість харчування кожного дня перевіряється дієтичною чи медичною сестрою.

Наталія Боровська, “Донеччина. ЗмІни”


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі