Зроблено чимало: краматорський мер звітував перед громадою


1337
коментарі відсутні

Зроблено чимало: краматорський мер звітував перед громадою

Ремонт доріг та термомодернізація будинків, освітлення вулиць та реконструкція парків, нові маршрути пасажирського транспорту та сучасні тролейбуси – далеко не повний перелік того, що зробила місцева влада у минулому році.

Щорічний звіт міського голови Андрія Панкова про роботу у 2017 році відбувся при великому скупчені людей, серед яких були присутні мешканці міста, громадські діячи, представники ЗМІ, депутати міськради, співробітники виконкому.

За словами Андрія Панкова, розвитку міста в значної мірі сприяла злагоджена робота депутатського корпусу. «У Краматорській міськраді працює чотири різні політичні сили. Але депутати залишили у минулому протиріччя та протистояння, і перейшли до конструктивної праці. Загалом за минулий рік відбулося 15 сесійних засідань, прийнято 632 рішення. Серед найбільш значущих була  розробка та затвердження Стратегії розвитку Краматорська до 2020 року. В свою чергу, діючий склад виконкому також належним чином виконував свої обов’язки», – зазначив міський голова.

У місті налагоджено різні форми спілкування з громадянами. У 2017 році до виконкому надійшло понад 9 тисяч усних і письмових звернень, на всі було надано відповіді. В основному мешканці Краматорську скаржились на якість послуг ЖКГ, задавали питання щодо соціального захисту, землекористування, надання матеріальної допомоги.

Досить активно на офіційному сайті міськради працює ресурс Електронних петицій і міський Контактний центр, за допомогою яких можна вирішити різноманітні питання та надати пропозиції щодо розвитку й благоустрою міста. За минулий рік проведено 30 громадських слухань (для порівняння у 2016 їх було всього 5), під час яких громадськість долучалася до вирішення найбільш резонансних проблем.

«Міський бюджет за 2017 рік перевищив 2 мільярди гривень, доходну частину виконано на 109 відсотків, – звітував Андрій Панков. – Місцева влада додала значних зусиль для зростання надходжень до бюджету шляхом сприяння розвитку підприємницької діяльності, а також розміщенню на території міста військових підрозділів, правоохоронних органів, державних установ».

Очільник міста подякував всім, хто разом з міською владою працював над вирішенням поставлених завдань – це депутати, члени виконкому міської ради, колективи комунальних та промислових підприємств, підприємці, представники громадськості – всі ті, хто прикладав свої зусилля для того, щоб Краматорськ ставав кращим. Особливі слова вдячності Андрій Панков висловив керівникові Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлу Жебрівському, який «є ініціатором і рушієм багатьох ідей щодо розвитку Краматорська». «Окрему подяку хочу висловити народному депутату України Максиму Єфімову за його активність у вирішенні проблем міста. Спільна праця усіх гілок влади надаватиме нам можливість відродити славу Краматорська  як комфортного, красивого та перспективного міста», – наголосив Андрій Панков.

Продовж звітування міського голови присутні у залі мали змогу передати свої запитання у письмовому вигляді. Андрій Панков запевнив, що всі вони будуть найближчим часом розглянуті, жодне не залишиться без відповіді.

Зроблено чимало: краматорський мер звітував перед громадою - Фото №1

Зроблено чимало: краматорський мер звітував перед громадою - Фото №2

Зроблено чимало: краматорський мер звітував перед громадою - Фото №3

Зроблено чимало: краматорський мер звітував перед громадою - Фото №4

Зроблено чимало: краматорський мер звітував перед громадою - Фото №5

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі