Золотівська гімназія на Луганщині стає безпечнішою


822
коментарі відсутні

Золотівська гімназія на Луганщині стає безпечнішою

Добігає завершення проєкт «Safe school», в рамках якого у Золотівській багатопрофільній гімназії Попаснянського району передбачене встановлення камер відеоспостереження та будування паркану навколо шкільного двору.

Вже змонтовано вісім відеокамер – як на зовнішніх стінах будівлі, так і в приміщенні гімназії. Ще одну керовану камеру встановили у навчальному класі, де проводяться відкриті уроки, онлайн-уроки та батьківськи збори. Наразі триває будування паркану, який загородить всю пришкільну територію. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

Такі заходи мають на меті підвищити рівень безпеки учнів, адже гімназія розташована поблизу лінії зіткнення. То того ж, камери спостереження дозволять швидко реагувати на можливі конфліктні ситуації серед школярів, що сприятиме покращенню психологічного клімату.

Батьки учнів зможуть в режимі онлайн спостерігати за проведенням уроків, не порушуючи навчально-виховний процес, а вчителі отримують можливість проводити трансляцію уроків в режимі онлайн.

Зображення з відеокамер виводяться на монітор і зберігається у пам’яті комп’ютера. Персонал школи, який буде експлуатувати систему відеоспостереження, пройшов відповідне навчання.

Огородження території гімназії парканом – не тільки елемент безпеки, а ще й перспектива для впровадження нових навчальних форм. Наприклад, можна буде проводити деякі уроки на відкритому повітрі. Також закриту парканом територію планують прикрасити силами старшокласників, додавши елементи ландшафтного дизайну.

Проєкт «Safe school» на базі Золотівської багатопрофільної гімназії» реалізується громадською організацією «Будемо удосконалювати місто Гірське» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів. Партнерську підтримку надають Луганська обласна державна адміністрація та Попаснянська районна державна адміністрація.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі