ЗНО в Краматорську: збільшення кількості пунктів тестування та витрати на дезінфекцію


2456
коментарі відсутні

ЗНО в Краматорську: збільшення кількості пунктів тестування та витрати на дезінфекцію

В Краматорську готуються приймати учасників ЗНО – і не лише місцевих, а й з північної частини регіону, а також з непідконтрольної території. Вже 15 і 17 червня пройде пробне тестування.

Основна сесія ЗНО відбудеться з 25 червня по 17 липня. І наразі закуповують всі необхідні засоби, аби незалежне оцінювання відбулося на основі рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

 

Плюс 3 додаткових пунктів тестування

 

В Краматорську збільшили кількість навчальних закладів, які будуть задіяні для проведення основної сесії незалежного оцінювання. Якщо пробна сесія ЗНО буде проходити в Краматорській українській гімназії, школі №10 та ліцею №8, то для проведення основної сесії додались ще 3 навчальні заклади. Тому що всі, хто зареєструвався на додаткову сесію, мають право здавати ЗНО на основній сесії.

Отже, основна сесія ЗНО буде проходити в Краматорській українській гімназії, школах №№ 2, 5, 6, 10, 12, 22, 24 та ліцею №8.

«Учасники, які реєструвалися на додаткову сесію ЗНО, тепер мають право здавати іспити під час основної сесії – тим самим збільшилась кількість учасників, які будуть здавати іспити з 25 червня по 17 липня», – розповів головний спеціаліст управління освіти Краматорської міської ради Денис Сисоєв.

Чому саме абітурієнти вирішили змінити дати участі в ЗНО – невідомо. Але скоріш за все у зв’язку з відтермінуванням незалежного оцінювання. Адже якби не карантин, додаткова сесія проходила б приблизно в ті ж дати, як зараз основна.

За новим графіком додаткова сесія відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Отже, можливість швидше пройти ЗНО – чудова нагода вивільнити час для подальшого вступу до вишів.

 

ЗНО в Краматорську: збільшення кількості пунктів тестування та витрати на дезінфекцію - Фото №1

Це чудова нагода для тих, хто не встиг зареєструватися або під час тривалого карантину вирішив все-таки вступати до вишу й здавати ЗНО

 

Дезінфекція аудиторій та паперові рушники

 

Стосовно вимог проведення зовнішнього оцінювання, то цьогорічна пандемія суттєво їх змінює – цього вимагають рекомендації, затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України:

  • Абітурієнти і раніше прибували до пункту тестування завчасно. Але цього року слід враховувати ще необхідність вимірювання температури при вході в приміщення.
  • При вході до навчального закладу повинен стояти антисептик для рук. А всі, хто буде залучений до організації тестування, мусить носити гумові рукавички.
  • Учасники тестування обов’язково мають бути в масках, але без клапанів.
  • В аудиторіях учасники будуть сидіти на відстані 1,2 метра один від одного.
  • Провітрювання перед тестуванням та, за сприятливих погодних умов, відчинені вікна – тут якраз нічого нового. Проте додалася дезінфекція аудиторій, зокрема дверних ручок, столів та стільців.

«Що стосується відсторонення від тестування осіб з ознаками хвороби –інформація про це повинна з’явитися в регламенті, який надасть Центр оцінювання якості освіти», – зазначив Денис Сисоєв.

 

Майже 200 тисяч гривень на створення безпечних умов

 

В Управлінні освіти Краматорської міської ради порахували: на забезпечення шкіл, в яких буде проходити ЗНО, всім необхідним слід щонайменше 195 тисяч гривень.

«Ці кошти підуть на те, щоб закупити безконтактні термометри, антисептики, рукавички, маски, санітайзери, ємності для використаних масок та рукавичок, рідке мило, паперові рушники, тобто все необхідне, що наразі вимагається», – відмітила очільниця Управління освіти Краматорської міської ради Марина Мозольова.

Спеціалісти Управління освіти вже оголосили тендери, щоб встигнути закупити всі витратні матеріали.

Нагадуємо, що 4 червня в особистих кабінетах учасники ЗНО знайдуть запрошення-перепустки, в яких буде вказано час і місце проведення тестувань. Ці перепустки слід роздрукувати та взяти з собою на іспит.

 

Наталія Боровська, «Донеччина. ЗмІнИ»


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі