Змінили порядок передачі ОСББ будинків з житлового фонду


1645
коментарі відсутні

Змінили порядок передачі ОСББ будинків з житлового фонду

У Дніпрі змінили порядок передачі ОСББ будинків із житлового фонду міста. З нової процедури, яку депутати ухвалили під час 42-ї сесії 20 лютого, виключили більшість спірних пунктів. Як зазначено у повідомленні прес-служби міської ради, раніше було багато випадків, коли до міськради надходило чимало підроблених протоколів ОСББ або документів, у яких зазначено декілька домоуправителів. Як наслідок – мешканці отримували одразу декілька платіжок – від різних компаній.

«Сподіваємося, що зміни, які ухвалили сьогодні, знімуть ті проблеми, про які казали представники ОСББ. Щоб змінити ситуацію, ми прибираємо майже всі пункти з попереднього рішення. Залишається пункт про те, що має бути надана засвідчена копія протоколу про створення ОСББ та копія протоколу про вибір керівної компанії або про самоуправління. Це дасть змогу позбутися подвійності серед керівних компаній. Крім того, буде зрозуміло, за яке саме рішення проголосували у кожному з будинків», – повідомив секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара під час брифінгу щодо підсумків сесії.

З нової редакції також прибрали пункт щодо розподілу відповідальності за обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання. Зміни до відповідної програми обговорювали впродовж останнього місяця. Тоді міський голова Дніпра Борис Філатов доручив департаменту житлового господарства відпрацювати спірні питання.

Напередодні 42-ї сесії міськради, під час погоджувальної ради, щодо цієї теми точилися палкі дискусії. До обговорень долучилися депутати, голови профільних комісій та представники співвласників багатоквартирних будинків. Після понад двогодинних суперечок сторони дійшли згоди стосовно оновленої редакції програми.

Крім цього, серед важливих рішень 42-ї чергової сесії міськради – ухвалення програми боротьби з амброзією та іншими алергенними бур’янами, дозвіл на укладення кредитного договору між мерією та ЄБРР для придбання нових тролейбусів. Міські обранці також підтримали звернення до Кабінету Міністрів щодо поновлення фінансування будівництва частини об’їзної дороги.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі