Жінок у Званівській ОТГ навчають протидіяти насиллю


2214
коментарі відсутні

Жінок у Званівській ОТГ навчають протидіяти насиллю

ГО «Чарівні руни» реалізують два проєкти, мета яких навчити жінок захищатися і протидіяти насиллю. У рамках одного з них у місцевій школі створять спортивний простір. Для цього придбають спортивне обладнання та тренажери. Там займатимуться як жінки громади, так і учні школи.

У рамках проєкту «Жінки проти насилля», який реалізується за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, були проведені курси самооборони для жінок Званівської ОТГ. Крім цього, у місцевій школі планують облаштувати спортивну залу.

«Буде сучасний комфортний спортивний простір: обладнання та тренажери. На базі цього ми проводимо курси самооборони, а також тренінги про права людини та гендерну рівність. Залучаємо наших дівчат, щоб у нас на постійній основі були фітнес, степ-аеробіка, флорбол, бадмінтон, волейбол. Як виявилося, ось такі активності набагато краще згуртовують жінок»,  – розповіла голова ГО «Чарівні руни» Юлія Тимчак.

А от у рамках проєкту «Жінки будуть захищатись!», який реалізується  за програмою малих грантів від ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, були проведені тренінги про права людини та гендерні стереотипи.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі