Замість зарплатні – фейк


3252
коментарі відсутні

Замість зарплатні – фейк

18 листопада так званий начальник прес-служби управління народної міліції проголошеної Донецької народної республіки (ДНР) Данило Безсонов заявив, що українські силовики нібито планують диверсію на хімічному заводі «Стирол» у Горлівці.

«Українське командування спільно з західними кураторами готує велику диверсію на хімічному заводі «Стирол», – наводить його слова «ЗМІ» самопроголошеної ДНР.

Безсонов пояснив, що мета операції – максимально відволікти сили республіки, які будуть кинуті на евакуацію населення в безпечні райони, і почати просування вглиб території ДНР. За його словами, диверсія доручена окремим підрозділам Збройних сил України, які вже отримали комплекти хімічного захисту.

Як повідомляють місцеві мешканці найнебезпечніша хімічна речовина – аміак, була викачана з території підприємства ще навесні 2014 року і на цей час ніяких небезпечних речовин на підприємстві немає, оскільки сам завод давно стоїть. Єдине що виробляє «Стирол» – пластикові стаканчики, не несе жодної екологічної загрози.

Скоріш за все подібні новини викликані тим негативним змістом, котрий оточує «Стирол» після новин про жалюгідний стан підприємства та його робітників.

«Останню зарплату нам виплатили 21 вересня. Це 4 000 рублів. Розтягнути їх на 3 місяці не виходить. Ми продовжуємо ходити на роботу, але деяким вже нема за що хліба купити, не кажучи вже про проїзд до роботи. Сил немає терпіти це неподобство. Всі бюджетні підприємства в Горлівці отримують зарплату, а ми – промисловий гігант, ні копійки. Про повноцінний запуск підприємства взагалі сказали забути. Новий уряд не готовий», – йдеться у зверненні співробітників поширюваному в соцмережах.

Робітники підприємства казали, що слід оголошувати страйк та навіть писали, що «Стирол» направив документи на страйк до Донецька. Страйк почнеться через 5 днів – 22 листопада. Люди вже 3 місяці без зарплат.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі