За підтримки АТОвців та їхніх родин

6041
коментарі відсутні

За підтримки АТОвців та їхніх родин

У 2017-му ДніпроОДА втілила понад 30 проектів з підтримки АТОвців та їхніх рідних. Такі дані, з посиланням на голову ДніпроОДА Валентина Резніченка наводить прес-служба облдержадміністрації. Освітні курси, реабілітація й оздоровлення, психологічна допомога, спортивні змагання, пісенний фестиваль, танцювальні вечори – усе задля адаптації військових у мирному житті.

 «За останній рік Центр допомоги АТОвцям при ДніпроОДА підтримав майже 10 тисяч людей, реалізував зо три десятки проектів. На цьому не зупиняємося – маємо ще чимало нових ідей і планів», – цитує прес-служба Валентина Резніченка.

ДніпроОДА першою в Україні систематизувала інформацію про військових та створила єдиний реєстр бійців АТО.  Наразі до нього внесена інформація про 19 тисяч бійців. Єдиний реєстр розширюється щодня, упорядковані дані полегшують і пришвидшують роботу Центру допомоги АТОвцям.

Реабілітаційний центр для учасників АТО прийняв цьогоріч понад 500 демобілізованих. Протягом 18 днів хлопці безкоштовно проходили лікування, фізичну та психологічну реабілітацію.

Майже 700 бійців отримали путівки до санаторіїв України. Ще близько півсотні захисників пройшли лікування в литовському центрі Друскінінкай, який спеціалізується на відновленні після травм опорно-рухового апарату.

Ще  один із способів реабілітації – танці. Уже втретє для АТОвців та волонтерів ДніпроОДА провела бал  «Мужність і грація».  Він був благодійним, а  найзворушливішою постановкою став танець пам’яті про загиблих героїв.

Більше 500 бійців звернулися на «гарячу лінію» психологічної підтримки АТОвців при ДніпроОДА. Уже третій рік поспіль хлопців та їхніх рідних консультують професійні психологи й психотерапевти, які знаються на відновленні після важких стресів.

Другий всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» пройшов у травні 2017-го. Після – випустили й презентували на великій київській сцені  другий диск з композиціями лауреатів фесту. До збірки увійшло майже 80 фронтових пісень, тираж сягнув 5 тис. екземплярів.

Цьогоріч у Дніпрі відкрили внутрішню експозицію першого в Україні Музею АТО. Про подвиг мешканців області на Донбасі розповідають речі бійців, волонтерів, медиків, капеланів, фотографії, ордени, форма, зброя. Родзинка – мультимедійна зала, де одразу на чотири стіни транслюється документальній фільм про війну на Сході.

Біля ДніпроОДА відкрили першу в Україні Алею пам’яті – на честь півтисячі героїв, загиблих в Революції Гідності та на фронті. Імена та фото захисників увічнені на скляних стелах, що підсвічуються вночі.

Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА запрацював першим в Україні – 17 червня 2015-го. Досвід Дніпропетровщини перейняла вся країна. Адреса Центру: м. Дніпро, пр. О.Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62. Звертатися можна й до філій, які працюють в усіх містах і районах області.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика