З українським КБ обговорювали питання співпраці у сфері освоєння Місяця


2920
коментарі відсутні

З українським КБ обговорювали питання співпраці у сфері освоєння Місяця

13 серпня 2019 року КБ «Південне» відвідали представники компаній-членів Moon Village Association (MVA, Асоціація «Місячного селища») з Великої Британії та Об’єднаних Арабських Еміратів. Як повідомляється на офіційному сайті КБ «Південне», предметом інтересу гостей були питання співпраці у сфері освоєння Місяця.

Засновник та директор компанії Spacebit (Велика Британія) Павло Танасюк — виходець з України. У 2020 році його компанія планує запустити на природний супутник Землі малогабаритний місяцехід. Мета місії — дослідження місячної поверхні й печер, пошук корисних копалин. В обговоренні також взяла участь менеджер з питань космічних проектів компанії ElseCo (ОАЕ) Хелен Танг. ElseCo — один із лідерів на ринку страхування космічних ризиків.

Гостей ознайомили з розробками КБ «Південне» з освоєння Місяця та навколомісячного простору. Вони також відвідали нові виробничі й випробувальні ділянки КБ «Південне», ознайомилися з діяльністю КБ у різних сферах.

Іноземні колеги висловили намір продовжити пошук взаємовигідних шляхів співпраці та запросили представників КБ «Південне» взяти участь у низці заходів, що присвячені науковим і прикладним перспективам освоєння космічного простору, планет та об’єктів Сонячної системи.

У повідомленні нагадують, що про створення Асоціації місячного поселення (MVA) було проголошено на Міжнародному астронавтичному конгресі (IAC) в жовтні 2017 року в м. Аделаїда (Австралія). КБ «Південне» приєдналося до Асоціації в якості інституційного члена у 2018 році. На цей час MVA нараховує близько 150 членів із понад 34 країн з усього світу. Штаб-квартира Асоціації базується у Відні (Австрія).

 

З українським КБ обговорювали питання співпраці у сфері освоєння Місяця - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі