З початку року у Костянтинівці та районі виникло 35 пожеж


1586
коментарі відсутні

З початку року у Костянтинівці та районі виникло 35 пожеж

Відповідно до статистики виникнення пожеж в екосистемах та їх збільшення, у порівнянні з зимовим періодом, припадає на кінець квітня.

«З початку 2019 року у Костянтинівці та Костянтинівському районі сталося 35 загорянь та завдано матеріальних збитків на 2 мільйони 15 тисяч гривень. В наслідок пожеж у 2019 році загинула 1 особа» – інформує інспектор відділення ЗНС ДПРЗ-16 ГУ ДСНС України у Донецькій області Андрій Поліщук.

ДСНС закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях та не провокувати виникнення надзвичайних ситуацій в екосистемах.

Щоб не завдати шкоди природним ресурсам, кожен має пам’ятати, що відпочинок передбачає чистоту та безпеку того місця, яке ви залишаєте після відпочинку. Ось кілька правил, які люди мають пам’ятати – не розводити вогнище в непризначеному місці, а лише у спеціально відведених лісових зонах для відпочинку; не кидати недопалки та непогашені сірники; не підпалювати суху траву; впевнитися, що багаття повністю ліквідоване перед тим, як відправлятися додому.

Порушення таких елементарних правил пожежної безпеки можуть стати причиною масштабних загорянь, які можуть привести до великих збитків та людських жертв.

Юлія Дерека

З початку року у Костянтинівці та районі виникло 35 пожеж - Фото №1

З початку року у Костянтинівці та районі виникло 35 пожеж - Фото №2

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі