Юридичні консультації безкоштовно та онлайн: у Фейсбуці, Інстаграмі та в Telegram-каналі


1112
коментарі відсутні

Юридичні консультації безкоштовно та онлайн: у Фейсбуці, Інстаграмі та в Telegram-каналі

Безоплатну правову допомогу нині можна отримати в різних соціальних мережах та месенджерах. Так, днями Координаційний центр з надання БПД запустив новий сервіс у Telegram.

Канал доступний за посиланням t.me/ualegalaid Він створений для розміщення юридичних порад щодо різних сфер законодавства. Юристи з різних куточків України надаватимуть поради з практичними прикладами щодо механізмів захисту прав. Простою та доступною мовою (що є особливо цінним, коли справа стосується законодавства) вони роз’яснюють правові питання.

Тематику обиратимуть з огляду на досвід попередніх звернень, а також відповідно до змін у законодавстві, щоб зорієнтувати громадян стосовно нововведень. Так, зокрема, на каналі вже з’явилася інформація щодо прав та обов’язків пасажирів громадського транспорту, платіжок за газ, пенсійного забезпечення та виплат одиноким матерям.

Система безоплатної правової допомоги також представлена на офіційному сайті Координаційного центру.

 

Юридичні консультації безкоштовно та онлайн: у Фейсбуці, Інстаграмі та в Telegram-каналі - Фото №1

 

Тут є докладна інформація про контакти, за якими можна звернутися для отримання юридичної консультації, а також новини, анонси, реєстри, плани та звіти. Уся інформація також розділена за категоріями для різних соціальних груп.

 

Юридичні консультації безкоштовно та онлайн: у Фейсбуці, Інстаграмі та в Telegram-каналі - Фото №2

 

Сторінка Координаційного центру з надання правової допомоги у Фейсбуці також містить поради та реальні історії, анонси та корисні посилання. Тут є можливість зателефонувати до Центру або надіслати повідомлення.

На Youtube -каналі розміщуються відеоматеріали з різних ресурсів, зокрема і Антикризового медіа-центру. Це переважно юридичні поради та консультації з конкретних питань.

Представлена система БПД також і в Іnstagram. Крім того, безкоштовну консультацію можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію за номером 0-800-213-103.

 

Ріта Карпенко, «Донеччина. ЗмІнИ»

 

Раніше ми консультувалися з представниками Центру безоплатної правової допомоги про те, як подати на аліменти, й отримали алгоритм дій та лайфхаки від юристки. Це ж відео можна подивитись на каналі Координаційного центру БПД.

 


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про