«Європейська Солідарність» та «Батьківщина» – у Краматорську дебатували кандидати у депутати міськради


1095
коментарі відсутні

«Європейська Солідарність» та «Батьківщина» – у Краматорську дебатували кандидати у депутати міськради

«Зроби вибір» – так називається спільний проєкт онлайн-видання KramatorskPost та Антикризового медіа-центру, який передбачає серію зустрічей у прямому ефірі кандидатів на посаду міського голови та депутатів Краматорської міськради.

На думку організаторів, такі передачі дозволять політичним силам, що беруть участь у місцевих виборах, донести свої програмні тези до виборців, а громадянам – зробити свідомий вибір 25 жовтня.

У перший блок щотижневих трансляцій запросили Валерія Власенка, керівника краматорського міського осередку партії «Європейська Солідарність» та Романа Папиріна, керівника краматорського міського штабу партії ВО «Батьківщина». Модерували зустріч Валерія Пімкина та Артем Вівдич.

 

«Європейська Солідарність» та «Батьківщина» - у Краматорську дебатували кандидати у депутати міськради - Фото №1

Роман Папирін (на фото зліва) та Валерій Власенко (на фото справа) першими розпочали політичні дебати у рамках проєкту «Зроби вибір»

 

Передусім, представники політичних партій відповіли на бліц-запитання про досягнення та невдачі Краматорська за останні п’ять років. Серед позитивних зрушень Роман Папирін назвав будівництво спортивних об’єктів, залучення інвестицій та становлення Краматорська як обласного центру.

Валерію Власенко дісталося питання про негативні події. На його думку, це проходження до міськради у 2015 році більшості проросійських депутатів від Опозиційного блоку, які блокували надходження у місто інвестицій від держави.

Також кандидати мали час для представлення головних тез своїх передвиборчих програм.

«Європейська Солідарність»:

 • створення у Краматорську відкритого реєстру землі комунальної власності для прозорого розпорядження земельними ділянками,
 • легалізація робочих місць та боротьба з тіньовою зайнятістю,
 • автономне водозабезпечення міста,
 • зменшення втрат у водо- та тепломережах з метою зниження тарифів,
 • перегляд господарської діяльності комунальних підприємств,
 • розбудова осередків культури.

«Батьківщина»:

 • пошук альтернативних джерел водопостачання, залучення для цього інвестицій,
 • підвищення безпеки, освітлення селищних вулиць,
 • розбудова спортивної інфраструктури,
 • будівництво лікарні третього рівня,
 • залучення вищих навчальних закладів у місто, допомога вишам-переселенцям.

Також кандидати поміркували, як створити умови для розвитку малого та середнього підприємництва та для залучення інвестицій, які перспективи будівництва у Краматорську нових житлових та соціальних об’єктів. Потім відповіли на чисельні запитання, які ставили глядачі під час трансляції передачі.

Обидва кандидати повідомили, що їхні політсили не висуватимуть своїх кандидатів на посаду Краматорського міського голови та не підтримуватимуть інших претендентів. Утім, у разі проходження у міськраду, будуть будувати співпрацю з обраним мером, якщо він матиме чітку проукраїнську позицію та запропонує план розвитку Краматорська, який збігатиметься з поглядами партії.

Щодо об’єднання проукраїнських політсил перед виборами, то погляди кандидатів розійшлися. Місцевий осередок «Європейської Солідарності» запропонував усім патріотичним силам об’єднатися під їхнім прапором, щоб мати більше голосів у міськраді. Наразі досягнуто домовленості, що на місцеві вибори партія йде у співдружності з ГО «Державницька ініціатива Яроша».

Натомість у «Батьківщині» вважають, що проукраїнські сили у Краматорську потужні самі по собі, тому можуть йти на вибори окремо, а об’єднувати зусилля варто лише з метою проведення чесних виборів.

Запис трансляції передачі «Зроби вибір» за участю представників місцевих осередків політичних партій «Європейська Солідарність» та ВО «Батьківщина», які ведуть своїх кандидатів на вибори до Краматорської міської ради, можна переглянути тут.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі