Японська компанія будуватиме сміттєпереробний завод


2829
коментарі відсутні

Японська компанія будуватиме сміттєпереробний завод

У Дніпропетровській облдержадміністрації пройшла зустріч із представниками японської компанії «Марубені Корпорейшн». Обговорили можливості співробітництва та залучення інвестицій для реалізації проєктів області. Зокрема – будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації Віталій Литвин.

«Прагнемо залучати до нашого регіону інвестиції задля розвитку інфраструктури й транспорту. А ще – для поліпшення екологічної ситуації на Дніпропетровщині, – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин. – Японія – давній партнер України. Ми прагнемо до налагодження нових  контактів і подальшої плідної співпраці».

Голова офісу Представництва «Марубені Корпорейшн» в Україні Акіяма Тецуо зазначив – корпорація зацікавлена у фінансуванні проєктів, що стосуються поводження з побутовими відходами.

«Один з проєктів, який ми вже реалізували в Україні – будівництво пасажирського терміналу «D» міжнародного аеропорту «Бориспіль у 2012 році. В рамках програми «Офіційна фінансова допомога Уряду Японії для України», – сказав голова представництва «Марубені Корпорейшн» в Україні, пан Акіяма Тецуо. – Наша корпорація готова докласти усі зусилля для реалізації проєкту з будівництва на Дніпропетровщині заводу з утилізації побутових відходів».

Корпорація «Марубені» – найбільший зернотрейдер Японії. Здійснює операції купівлі-продажу широкого асортименту товарів по всьому світу та інвестує кошти у виробничі підприємства. Головні офіси розташовані в Токіо і Осаці. Має 30 відділень в Японії і 158 офісів в 79 країнах світу.

 

Японська компанія будуватиме сміттєпереробний завод - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі