Як змінити дані у Державному реєстрі виборців


3107
коментарі відсутні

Виборчий процес стає доступнішим для осіб з інвалідністю та маломобільних людей завдяки інтернету.

З 1 липня 2020 року громадяни можуть онлайн звернутися до органу ведення державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua/) щодо:
✅ свого включення до реєстру
✅ внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у реєстрі
✅ зміни своєї виборчої адреси
✅ внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно
✅ виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи
змісту своїх персональних даних
✅ прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою

Щоб подати заяву онлайн, потрібен кваліфікований електронний підпис. До заяви додайте копії документів, що підтверджують ці зміни. Якщо Ви проживаєте не за місцем реєстрації та плануєте голосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, потрібно змінити виборчу адресу до 10 вересня. Через карантинні обмеження рекомендується подати заяву онлайн.

Відеоролик створено спільно з системою БПД та ГО “Група впливу”.

Наші журналісти вирішили спробувати на собі, наскільки швидкий та доступний цей процес. Що в них вийшло, дізнаєтеся вже зовсім скоро у наших матеріалах.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Центральна виборча комісія України забезпечує законність ...

Головним завданням Центральної виборчої комісії є підготовка та проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, голів громад, а також організація всеукраїнського та місцевих референдумів. Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне! Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Прогноз МВФ щодо падіння реального ВВП України у 2020 році

Міжнародний валютний фонд прогнозує падіння реального валового внутрішнього продукту України на 7,7% у 2020 році. Водночас уже у 2021 році ВВП зросте на 3,6%. Такі дані звіту «Перспективи розвитку світової економіки». Укладачі очікують падіння світової економіки на 3% за умови зниження активності коронавірусу в другій половині 2020 року. Це на 6,3 відсоткового пункта нижче, порівняно

Як працює Державна екологічна інспекція

Державна екологічна інспекція України – центральний орган виконавчої влади. Її діяльність координується Кабінетом Міністрів України через Міністра захисту довкілля та природних ресурсів. Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне! Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Вплив карантину на бізнес

Третина підприємців від початку «коронакризи» втратила від 50% до 75% своїх доходів. Такими є результати опитування, проведеного «Європейською бізнес асоціацією». Докладніше про те, як бізнесмени Донеччини долають скрутні ситуації, дивіться скоро у програмі «Донеччина. ЗмІнИ». Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне   Бізнес Карантин Коронавірус