Як контактувати з місцевою владою дистанційно


3287
коментарі відсутні

Як контактувати з місцевою владою дистанційно

Державні установи України прямують до діджиталізації і все більше переходять до дистанційного надання послуг. Карантин, пов’язаний з запобіганням поширенню на території України коронавірусу COVID-19, стане перевіркою готовності державних сервісів до віддаленої роботи. Варто активніше користатись послугами дистанційно, щоб не ходити зайвий раз по громадським місцям.

 

Місцеве самоврядування

 

Коли міські ради тимчасово скасовують прийоми громадян, нам залишаються телефон і електронна пошта, а також форми електронного звернення на сайтах.

Так, до Донецької облдержадміністрації можна написати електронне звернення. Попередньо ознайомтеся з порадами, як правильно звертатись до влади та зробити так, щоб отримати максимально ефективну відповідь.

До облдержадміністрації можна звернутись на гарячу лінію за телефонами 0-800-507-506 та +380 (6264) 6-02-80.

На сайтах міських рад також можна знайти форми звернення. Наприклад, можна завітати до електронної приймальні Маріупольської міської ради. До кожного депутата можна звернутись телефоном, який вказаний на сторінці кожного депутата.

Сайт Краматорської міської ради пропонує поставити запитання міському голові, секретарю міської ради або телефоном до обраного депутата.

 

Управління праці та соціального захисту населення

 

На сайті Мінсоцполітики є можливість дистанційно подати документи на оформлення субсидії онлайн і тут же отримати відповідь. Також, не виходячи з дому, можна оформити призначення допомоги при народженні дитини.

За рештою послуг доведеться особисто йти до місцевого Управління. Однак попередньо варто зателефонувати на гарячу лінію. Номери телефонів та електронні адреси розміщені на сайтах міських рад. Наприклад, як на сайті Краматорської міської ради.

 

Як контактувати з місцевою владою дистанційно - Фото №1

 

Центри надання адміністративних послуг

 

Якщо не повністю уникнути, то суттєво зменшити кількість візитів до ЦНАПу можна, якщо ви розв’язуєте земельні питання. Електронні послуги надає Держгеокадастр через зручний кабінет. Віддалено можна замовити витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та про нормативну грошову оцінку землі, отримати відомості про власників та користувачів земельних ділянок.

Онлайн можна записатись на прийом для отримання паспорта громадянина України. Телефони ЦНАПів Донецької області тут.

 

Пенсійний фонд України

 

Можливість вирішити більшість справ без особистих візитів Пенсійний фонд України надає давно. Для цього потрібно скористатись онлайн послугами на вебпорталі. Тут можна отримати різні довідки, подати заяву про призначення пенсії, розрахувати майбутню пенсію, перевірити відомості про свою трудову діяльність тощо.

Для вирішення більш складних та особистих справ, можна зателефонувати до контакт-центру за номерами: 0-800-503-753, (044) 281-08-71, (044) 281-08-70 або написати за адресою: info@pfu.gov.ua.

 

Комунальні підприємства

 

Управляюча компанія «Ладіс», що опікується більше 800 багатоквартирними будинками в Краматорську, тимчасово припинила прийом громадян і запропонувала мешканцям дистанційне спілкування. Всі служби працюватимуть, але заявки будуть приймати лише за телефоном (на фото нижче).

Тим часом всю інформацію про стан своїх рахунків в краматорських підприємствах, що надають комунальні послуги, можна відстежити в особистому кабінеті на сайтах підприємств.

 

Олена Костенко, «Донеччина. ЗмІнИ»

 

Як контактувати з місцевою владою дистанційно - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі