Яблуками з Донеччини смакують у Дубаї


4673
коментарі відсутні

Експерти сьогодні говорять про неминучу економічну кризу. Закликають владу рятувати бізнес в умовах карантинних заходів через пандемію коронавірусу. А що власне малий та середній бізнес?

Наприклад, підприємство, що займається садівництвом, зареєстроване у Костянтинівському районі. Платить у громаду податки та бере активну участь у її проєктах. Зокрема, там обіцяють приєднатися до ремонту доріг, соціальних ініціатив. У сезон сад дає роботу сотні селянам. До слова, плоди підприємство реалізовує саме в супермаркетах.

Сьогодні “Сади Донбасу” зустрічаються з новими викликами. З усім тим, підприємство продовжує розвиватися. Тут створили собі бренд та підкорюють нові ринки збуту за межами країни, долучаються до міжнародних проєктів.

Так, фахівці Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» допомогли розробити для ТОВ “Сади Донбасу” власний бренд. Зараз під назвою “Fruit Ball” підприємство продає яблука за кордоном.

Яблуками з Донеччини смакують у Дубаї - Фото №1

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Що робити, якщо один з батьків не хоче сплачувати аліменти ...

Пояснюємо короткий алгоритм дій! Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне! Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь! Законодавство Правова допомога Практичні поради Соціальні послуги

Туристичний гурток Рубіжанського ліцею

Школярі з Рубіжанського ліцею бадьоро виконують вправи, які не кожному під силу. Вони вміють правильно в’язати вузли, користуватися туристичним спорядженням, а ще мають значний досвід змагань – обласних та всеукраїнських. Існує гурток вже четвертий рік за ініціативи вчителя історії Володимира Воронцова. Про досвід та плани – у сюжеті. Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з

Коли не треба подавати довідку про склад сім’ї

Кабінет Міністрів України схвалив пропозиції Мінцифри щодо виключення довідки про склад сім’ї з переліку документів, що подаються заявниками під час отримання 6 державних послуг. Яких саме, розповідаємо далі. Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне! Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter.

Мобільний додаток для доступності інфраструктури людям з ...

Мобільний додаток для доступності інфраструктури людям з інвалідністю – спільний проєкт програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», Маріупольської міськради та ГО «Маріупольський ІТ кластер». Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь! Громадські ініціативи Маріуполь Особи з обмеженими можливостями