Вибори в Маріуполі ледь не зірвалися з причини помилок у бюлетенях


431
коментарі відсутні

Вибори в Маріуполі ледь не зірвалися з причини помилок у бюлетенях

Напередодні дня голосування у Маріуполі виявили понад 200 тисяч бюлетенів з помилками – в них були не правильно вказані імена та прізвища кандидатів. Чи є це випадковістю, чи намаганням підробити справжні бланки, наразі розбирається поліція.

«Під час передачі до територіальної виборчої комісії бюлетенів з виборів до Маріупольської районної ради в окремих територіальних виборчих округах були виявлені неточності у бланках. Недійсними виявилися більш ніж 200 тисяч бюлетенів», – повідомила Наталія Боровська, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області під час прес-конференції в Антикризовому медіа-центрі.

Вибори в Маріуполі ледь не зірвалися з причини помилок у бюлетенях - Фото №1

Громадський прес-центр «День виборів» повідомляє у прямому ефірі про перебіг голосування на Донеччині

За словами Наталії Боровської, за день до виборів, 24 жовтня, всі зіпсовані бланки були передруковані на київській типографії, де вони замовлялися й раніше. Бюлетені встигли оперативно привезти до Маріуполя та передати територіальній виборчий комісії. Там їх перевірили, перерахували та видали дільничним виборчим комісіям.

Все встигли зробити до ранку дня голосування. Тож, за даними спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА, 25 жовтня всі виборчі дільниці Маріуполя відкрилися вчасно, о 8:00, та розпочали роботу.

Утім, інформацію про можливе умисне псування бюлетенів перевіряють правоохоронці. «Факт зареєстровано до Єдиного реєстру заяв і повідомлень громадян про правопорушення та інші події», – йдеться у повідомленні на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Світлана Денисенко, «Донеччина. ЗмІнИ»


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі