Вибори у Маріуполі – низька явка та прогнозовані результати


1542
коментарі відсутні

Вибори у Маріуполі – низька явка та прогнозовані результати

Обрання міської влади не стало важливою подією для виборців Маріуполя. Станом на 20:00 явка на виборчі дільниці склала всього 28,1%. Про це в ефірі «Маріупольського телебачення» повідомила Оксана Гринько, керівниця прес-служби партії «Блок Вадима Бойченка».

За її інформацією, найбільш активними виявилися жителі Лівобережного району, там проголосувало 30,7% виборців. У Центральному районі явка дещо нижча – 28,9%. У Приморському районі на дільниці прийшли 26,2% виборців, у Кальміуському – всього 24,8%.

Також вже відомі дані екзіт-полу, що проводився соціологічною групою «Рейтинг» методом анонімного анкетування виборців на виході з дільниць.

Згідно з ними, діючий міський голова Вадим Бойченко впевнено обійшов всіх конкурентів, набравши 68,1% голосів. Якщо ці дані будуть підтверджені після офіційного підрахунку бюлетенів, то другого туру в Маріуполі не відбудеться. Вибори відбуваються в один тур, якщо один з кандидатів на посаду міського голови отримує підтримку у 50% плюс один голос.

Екзіт-пол показав, що найближчий конкурент діючого мера, Володимир Клименко, висуванець «Опозиційної платформи «За життя», набрав 22,8% голосів.

Щодо виборів до міської ради, то за результатами опитування лідирують теж кандидати від політичної сили міського голови – «Блока Вадима Бойченка». За них проголосували 45,6% виборців.

Також мають шанси потрапити до міськради кандидати від «Опозиційної платформи «За життя» з підтримкою 31,4%.

Далі з великім відривом йдуть: Партія Шарія – 6,2%, «Слуга народу» – 5,7%, «Сила людей» – 5,0%. Інші партії не долають 5-відсотковий бар’єр.

У групі «Рейтинг» зазначають, що опитування проводилося на 50-ти виборчих дільницях Маріуполя. Було опитано 4257 виборців. Похибка не перевищує 1,5%.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі