Всі КПВВ на Донбасі відновлюють роботу, у Щасті відкрито сервісний центр


2363
коментарі відсутні

Всі КПВВ на Донбасі відновлюють роботу, у Щасті відкрито сервісний центр

Завтра, 10 листопада, запрацюють усі контрольно-пропускні пункти в’їзду-виїзду через лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях. Пропуск громадян і транспортних засобів проводитиметься з 8 години ранку до 18 вечора, щодня без вихідних. Про це повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на Прес-центр операції Об’єднаних сил.

Уточнюється, що відкриваються всі наявні пункти пропуску.

  • На Донеччині це КПВВ «Мар’їнка», «Майорське», «Новотроїцьке» та «Гнутове».
  • На Луганщині – КПВВ «Станиця Луганська» та нещодавно облаштовані КПВВ «Щастя» і «Золоте».

Громадяни, які в’їжджають на підконтрольну уряду України територію, повинні дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, а також пройти вимірювання температури. Також вони мають піти на обов’язкову самоізоляцію з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома».

Відновлення роботи пропускних пунктів та відкриття нових у Луганській області особливо важливе. Адже існуючий КПВВ «Станиця Луганська» був єдиним на лінії розмежування на Луганщині, причому закритий на карантин з 15 жовтня. До того ж, він є винятково пішохідним, через нього не пропускають транспортні засоби.

Відкриття нових пунктів пропуску – КПВВ «Щастя» та «Золоте» – результат домовленостей Тристоронньої контактної групи, засідання якої відбулося наприкінці жовтня.

КПВВ «Золоте», як єдиний автомобільний пункт перетину в Луганській області, був закритий ще у 2016 році за ініціативи окупаційної влади так званої «ЛНР». Всі спроби відновлення його роботи закінчувалися висуванням нових неприйнятних вимог з боку представників ОРЛО.

КПВВ «Щастя» почали будувати влітку цього року, його спорудження відбувалося у два етапи – спочатку облаштували пішохідний перехід, наразі завершується автомобільне сполучення.

На новому пункті пропуску у Щасті розміщено Центр надання адміністративних послуг, медичний пункт, пункти обігріву, санітарні зони, поштове та банківське відділення.

 

Всі КПВВ на Донбасі відновлюють роботу, у Щасті відкрито сервісний центр - Фото №1

У відділенні Ощадбанку пенсіонери – внутрішньо переміщені особи зможуть пройти ідентифікацію та верифікацію

 

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій зазначають, що у сервісних центрах, які відкрито на КПВВ «Щастя», громадяни зможуть отримати усі адміністративні та соціальні послуги.

«Вирішити всі питання, пов’язані із пенсіями, отримати паспортні послуги, послуги для водіїв, для батьків новонародженої дитини. До речі, сервіс є-Малятко вже доступний для мешканців з тимчасово окупованих територій у додатку Дія. Сервісні хаби з аналогічним переліком послуг вже наступного року будуть відкриті на всіх КПВВ», – повідомив очільник МінТОТ Олексій Резніков.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі