Військова частина НГУ відсвяткувала 67-му річницю


6841
коментарі відсутні

Військова частина НГУ відсвяткувала 67-му річницю

Підрозділ Національної гвардії України – військова частина 3021 – відсвяткувала 67-му річницю від дня створення. Прес-служба ДніпроОДА повідомила, що з цієї нагоди в полку влаштували урочистості.

«Місія вам випала важка, але й почесна. Кожен мешканець вдячний вам за те, що сумлінно несете свою варту. І ми можемо спокійно жити, творити, змінювати нашу країну. Бажаю міцного здоров’я, щастя й наснаги. Слава кожному з вас», – привітав військовослужбовців заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко.

Вітання, теплі побажання, подарунки, чергові звання – так почалися урочистості у віськовій частині.

«З цієї нагоди бажаю всім здоров’я, миру, благополуччя та плідної праці в ім’я України, в ім’я світлого майбуття», – побажав командир частини Олександр Шур.

Були і приємні несподіванки. Строковики Роман Ярмолюк, Сергій Круковес та Ростислав П’ятник прямо зі стройового  плацу відправилися у відпустку. Кажуть, не вірять своєму щастю: вдома не були вже більше року.

«Шість годин на потягу – і вдома, у Черкасах. Відпустка на десять днів, як годиться. Небагато, звичайно, однак побачитися з рідними та перевести дух вистачить», – сказав старший солдат Сергій Круковес.

 

Військова частина НГУ відсвяткувала 67-му річницю - Фото №1

 

«Служба подобається, жалітися ні на що: кормлять, одягають, зарплата вчасно», – поділився старший солдат з Кривого Рогу Роман Ярмолюк.

Сержант Вадим Телішевський з Рівного служить у частині 3021 за контрактом. Електрик полку.

 «Потрапив у частину, як і більшість, на строкову службу. Сподобалося. Через п’ять місяців підписав контракт. Тут гарні люди, толкове керівництво. Робота у військовій частині виховує дисциплінованість, підвищує відповідальність. Тут ти живеш за принципом: один – за всіх і всі – за одного. Такі якості дуже потрібні в повсякденному житті», – сказав хлопець.

 

Військова частина НГУ відсвяткувала 67-му річницю - Фото №2

 

Форма личить не тільки чоловікам, а й жінкам. Катерина Циганкова шість років працює в частині старшим радіотелеграфістом. Жартома називає себе «Радистка Кет». В історії лишила професію юриста-кримінолога –  прийшла у військову сферу за чоловіком.

«Вирішили зробити військову службу сімейною традицією, – каже жінка. – Вже підписала другий контракт. Не шкодую».

Військова частина 3021 відома як підрозділ Нацгвардії України або як полк охорони особливо важливих державних об’єктів. Дислокується у Дніпрі.

 

Військова частина НГУ відсвяткувала 67-му річницю - Фото №3


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про