Відзначили волонтерів, які опікуються родинами полонених та зниклих безвісти


1904
коментарі відсутні

Відзначили волонтерів, які опікуються родинами полонених та зниклих безвісти

У Дніпропетровській обласній раді відбулась зустріч з волонтерами ГО «Берегиня», які опікуються родинами полонених та зниклих безвісти.  За даними прес-служби Дніпропетровської облради, в області близько 30 родин досі чекають на повернення своїх чоловіків, синів, братів.

Громадська організація «Берегиня» була створена у 2016 році, до неї увійшли люди, яких об’єднала спільна біда.

«Найтяжче – це очікування. Після того, як мій син повернувся з полону я зрозуміла, як тяжко іншим родинам. За час роботи ГО ми проводили аукціони в різних містах країни, збираючи кошти для сімей зниклих безвісти і полонених. Зустрічались з євро депутатами Німеччини, Франції, Литви, Грузії та неодноразово зустрічалися з представниками місій ООН, ОБСЕ, МКЧХ. Все задля головної мети, розповісти правду про ситуацію із полоненими, прискорити і налагодити пошуки зниклих безвісти та нарешті повернути наших хлопців додому!» — розповідає керівниця ГО «Берегиня» Алла Макух.

Піл час зустрічі відзначили найактивніших волонтерів цієї організації. Заступник голови облради Володимир Тюрін поспілкувався із активом ГО та подякував за їх неоціненний внесок.

Зараз ГО «Берегиня» готує виставку світлин «Забуття — гірше зради», яка буде розміщена у стінах Верховної Ради 17-18 грудня.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про