ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗАПРОШЕННЯ


2501
коментарі відсутні

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗАПРОШЕННЯ
Шановні кандидати (кандидатки) та представники (представниці) політичних партій у місті Краматорськ!
Антикризовий медіа-центр спільно з виданням Kramatorsk Post запрошує Вас взяти участь у передвиборчому проєкті “Зроби вибір”.
Це унікальна можливість для Вас донести до виборців свої ідеї та погляди, спробувати завоювати довіру мешканців Краматорська та переконати їх віддати свої голоси саме за Вас та Вашу політичну силу.
Проєкт “Зроби вибір” відбуватиметься у форматі зустрічей-дискусій представників трьох політичних сил одночасно. Організатор забезпечує онлайн-трансляцію у Facebook та Youtube, під час якої глядачі можуть задати питання гостям студії.
Кожний учасник зустрічі повинен буде відповісти на п’ять коротких (бліц) питань, презентувати основні пункти своєї програми та бачення розвитку Краматорська на наступні п’ять років. Після чого представники політичних сил матимуть змогу поставити питання своїм колегам, а на завершення – відповісти на питання глядачів та журналістів.
Протягом передвиборчого періоду заплановано проведення серії зустрічей-дискусії, графік яких буде уточнений за результатами виявлення інтересу політичними силами та жеребкування.
Перший прямий ефір відбудеться 17 вересня, ввечері. Орієнтовна тривалість кожної зустрічі складає 1,5 години.
Просимо виявляти зацікавленість за наступними контактами: +380507569078, +380509777904, kramatorskpost@gmail.com
Будемо дуже раді співпраці!
З повагою, головний редактор онлайн-видання «Краматорськ пост» Лук’яненко Д. А.
Керівниця ГО «Антикризовий медіа-центр» Недоруба М.Ю.

Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі