Відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна


2444
коментарі відсутні

Відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна

7 травня у дніпровській школі № 62 встановили меморіальну дошку на честь полеглого випускника закладу – бійця 93-ї окремої механізованої бригади Дмитра Петрушенка. Він загинув 27 червня 2018 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу 122-міліметровими снарядами в околицях сіл Богданівка-Петрівське Старобешівського району на Донеччині. Служити до Збройних сил України Дмитро пішов добровільно.

«Відкриття меморіальних дошок у закладах освіти Дніпра – це не тільки вшанування пам’яті загиблих воїнів-захисників, а ще й формування патріотизму в молодого покоління», – зазначила головний спеціаліст управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Шурман.

Ушанувати пам’ять бійця прийшли його побратими, рідні та близькі. Мати загиблого Марія Петрушенко згадує: її син був доброю та чемною людиною, багато займався спортом, а на війні загинув героєм.

«Коли син пішов воювати, ми сподівалися на краще, але, на жаль, не склалося, і тепер ми відкриваємо меморіальну дошку на його честь. Мені дуже шкода, але таких, як Дмитро, багато. Мій син загинув як герой. Адже під час бою, коли обстрілювали наших хлопців, було дуже багато поранених. Командир бригади, де служив Діма, віддав наказ відбивати атаку, тоді син і загинув», – розповіла Марія Петрушенко.

Указом Президента України № 316/2018 від 11 жовтня 2018 року Дмитро Петрушенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Загалом у навчальних закладах Дніпра встановлено 39 меморіальних дошок, у деяких – більше однієї.

 

Відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі