Відбулося перше засідання новоствореної громадської ради


2371
коментарі відсутні

Відбулося перше засідання новоствореної громадської ради

При Дніпропетровській облдержадміністрації створили нову громадську раду. Як повідомляє прес-служба ДніпроОДА, до її складу увійшли 35 представників різних організацій області. На першому засіданні обрали голову новоствореної ради.

«Склад нової ради дуже потужний та демократичний. До неї увійшло багато фахівців у різних галузях та поважних мешканців області. Це будівельники, транспортники, викладачі, журналісти, представники військово-патріотичних організацій. Сподіваємося, робота цієї ради буде плідною та ефективною», – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Олександр Мотрюк.

Головою новоствореної ради обрали Віктора Кучинського, який представляє громадську організацію «МГО Кодацьке військо Запорозьке».

«Брав участь у роботі минулого складу. На мою думку, нинішня рада найпрофесійніша та найактивніша. Маємо достатню кількість фахівців у найрізноманітніших галузях», – сказав Віктор Кучинський.

Одне з головних завдань ради – здійснення громадської експертизи діяльності облдержадміністрації. А ще – контроль за тим, чи враховує влада пропозиції і зауваження громадськості. Ці функції реалізують через взаємозв’язок із підрозділами ОДА.

«Хотілося б бути дотичним до процесів, які відбуваються в області. Планую займатися націонал-патріотичним вихованням, а саме – вивести його на якісно новий рівень. Це той фундамент, який має червоною ниткою проходити через діяльність усіх підрозділів», – поділився президент ГО «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «СПАС» Геннадій Поляков.

Громадська рада – консультативно-дорадчий орган при облдержадміністрації. Вона обирається строком на два роки.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі