Весняний призов 2019 розпочнеться з 1-го квітня


2769
коментарі відсутні

Весняний призов 2019 розпочнеться з 1-го квітня

Згідно з указом президента України № 22 від 30-го січня 2019-го року про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби , строки проведення чергових  призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019-му році. Цьогоріч чоловіки від 20-ти до 27-ми років, які є придатними для служби в Збройних силах України  зобов’язані прийти у Костянтинівський ОМВК для проходження медичної комісії й визначення ступені придатності або непридатності до військової  служби. «На даний момент вже триває підготовка до призову. Якщо особа  з якоїсь причини не отримала повістку , то вона повинна самостійно протягом  10-ти днів після указу президента з’явитися  на призовну ділянку. Указ набрав чинності 1-го березня. Ми вже роздаємо повістки. Є хлопці, які пройшли комісію й готуються до призову. За планом служити відправиться на 30 % більше юнаків з міста та району ніж за попередній період» – інформує заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Костянтинівського об’єднаного військового комісаріату Владислав Ткачов.

Призову підлягають громадяни України, які досягли 20-ти річного віку, не мають судимості, на яких не заведено карну справу тощо.  Повний перелік можна переглянути у Законі України «Про військовий обов’язок та військову службу» . У документі також можна подивитися інформацію про чинники через які особи можуть відстрочити  термін служби, наприклад, навчання на денному стаціонарі , за станом здоров’я та інші.

Якщо чоловік безпричинно проігнорував повістку, то це вже є адміністративним порушенням. А ухилення від призову на військову службу є кримінальним злочином і передбачає до 3-х років позбавлення волі.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі