Великий бізнес Донеччини допоможе у боротьбі з коронавірусом


3277
коментарі відсутні

Великий бізнес Донеччини допоможе у боротьбі з коронавірусом

Промислові підприємства та благодійні фонди об’єднали зусилля задля забезпечення Донецької області медичними засобами та обладнанням, необхідними для захисту від коронавірусної інфекції та лікування спричиненої ним хвороби. Напрямки допомоги були визначені під час зустрічі представників великого бізнесу з головою Донецької облдержадміністрації Павлом Кириленком.

«Готуючись до цієї зустрічі, ми оцінили наявні можливості області у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції і підготували перелік засобів, яких може не вистачить при негативному розвитку ситуації. Це дезрозчини, захисний медичний одяг та маски, апарати штучного дихання, медикаменти. Бізнесмени пообіцяли покрити частину потреб», – повідомив Павло Кириленко під час брифінгу.

Також голова ДонОДА зазначив, що з обласного бюджету вже виділено значну суму на боротьбу з коронавірусною інфекцією – шляхом перенаправлення коштів з інших програм. Втім допомога бізнесу буде вкрай доречною.

Фонд Ріната Ахметова взяв на себе забезпечення області апаратами штучної вентиляції легень. Хоча з цим є проблема. Потрібно налаштувати кожен у лікарні, щоб у разі потреби лікарі могли користуватись новим обладнанням.

«Наразі ми закупили аналізатор з тест-системами до нього, якій встановлюється та невдовзі почне працювати у лікарні Маріуполя. Також придбано 50 апаратів штучного дихання високого класу. Їх розподілимо по лікарнях області. Всього з фонду на боротьбу з коронавірусом виділено 300 мільйонів гривень», – сказав представник СКМ Олександр Вишняков.

Благодійний фонд Бориса Колеснікова вже надав допомогу костянтинівським лікарням, які відчувають нестачу фінансування та пов’язаний з цим дефіцит товарів медичного призначення.

«Була передана партія захисних масок та дезінфекційних засобів. Найближчим часом вони отримають ще й медичне обладнання. Також фонд організував транспорт для підвозу медичних працівників до роботи. Тепер ми продовжимо надавати допомогу за тими напрямками, котрі були визначені під час цієї зустрічі з головою Донецької обладміністрації», – розповіла директорка фонду Софія Мудрик.

Не лишився осторонь і Новокраматорський машинобудівний завод.

«Ми завжди ведемо соціально-відповідальний бізнес, тому одразу відгукнулися на заклик про допомогу. Необхідно приймати невідкладні міри зараз, щоби не допустити найгіршого розвитку подій. Звісно, НКМЗ бере на себе зобов’язання у покритті частини потреб, визначених сьогодні», – наголосив Президент НКМЗ Георгій Скудар, який теж був присутній на зустрічі з губернатором.

Також до взаємодії з обласною владою долучилися підприємства зі Слов’янська, Бахмута, Соледара та інших міст. Допомога, яку вони пообіцяли, є цілком добровільною. У подальшому й інші підприємства за бажанням зможуть спрямувати свої зусилля на протидію поширенню коронавірусу.

 

Світлана Денисенко, «Донеччина. ЗмІнИ»

 

Великий бізнес Донеччини допоможе у боротьбі з коронавірусом - Фото №1


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про