В Олександрівській ОТГ хочуть зробити централізоване водопостачання у трьох населених пунктах


1687
коментарі відсутні

В Олександрівській ОТГ хочуть зробити централізоване водопостачання у трьох населених пунктах

Нині в Олександрівській громаді зробили усі необхідні розрахунки, визначили стан і кількість об’єктів водопостачання, а також абонентів, та чекають на висновок спеціалістів. Обслуговуванням займатиметься комунальне підприємство громади «Віднова».

Налагодити водопостачання планують у трьох населених пунктах Олександрівської ОТГ.

«Є інженерні мережі водопровідні, башти Рожновського та насосне обладнання  зі свердловинами у таких населених пунктах, як село Зелене, Староварварівка та Мирна Долина, але нині ніхто їх не обслуговує. Тобто скинулися люди разом, купили насоси. Якщо ж не скинулися, то залишилися без води. Все це господарство має обслуговуватися не таким кустарним способом, а профільним підприємством. Ми розрахували повністю технологічні норми, пройшли департамент екології, водне господарство. Прийняли цей розрахунок на сесії й віддали його у Слов’янськ, та спеціалісти розглядають для спецводокористування», – розповідає начальник відділу будівництва, архітектури, ЖКГ та комунального майна Олександрівської селищної ради Євген Горовецький.

Вода, яка подаватиметься до мешканців, буде технічної якості. Якщо ж у громаді отримають позитивний відгук від людей та своєчасну оплату послуг, то можуть встановити станції водопідготовки, аби очищувати воду й наблизити її якість до питної.

Як зазначає Євген Горовецький, водопровідні мережі є і в інших населених пунктах громади, але вони нині в аварійному стані й не працюють.

Тариф на водопостачання поки не прораховували, але вважають, що населення платитиме менше ніж за питну воду від КП «Компанія «Вода Донбасу». Нині плата за питну воду в громаді становить 24 грн/куб.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі