В Марганці ремонтують спортивну школу


1861
коментарі відсутні

В Марганці ремонтують спортивну школу

В Марганці розпочато підготовку до комплексного капітального ремонту дитячо-юнацької спортивної школи №1. Про це повідомила прес-служба Марганецкої міськради. Варто зазначити, що останні 25 років у спортшколі проводили тільки косметичні ремонти, а капітальний виконають вперше.

Під час літніх канікул вдасться зробити частину від запланованого, а з початком навчального року юні спортсмени, які відвідують ДЮСШ №1, займатимуться на базі місцевих освітніх закладів. Наразі працівники школи звільняють приміщення від обладнання та інвентаря, адже тут заплановано проведення масштабних робіт: від утеплення фасаду та заміни вікон – до облаштування спортивного майданчика, якого тут ніколи не було. За твердженням проектантів, спортивний майданчик розміститься на пустирі біля ДЮСШ та відповідатиме сучасним вимогам до таких об’єктів.

Довідка:
Дитячо-юнацька спортивна школа №1  м. Марганця відкрилась в березні 1958 року. Нині школу відвідує 286 гуртківців. Працюють гуртки за напрямками: спортивна гімнастика, легка атлетика, кульова стрільба.

В Марганці ремонтують спортивну школу - Фото №1

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі