У Краматорську пройде фестиваль кіно просто неба


1924
коментарі відсутні

У Краматорську пройде фестиваль кіно просто неба

З 29 червня до 1 липня Краматорськ прийматиме Фестиваль документального кіно LAMPA.DOC – унікальний мистецький захід, що пропонує перегляд сучасних документальних фільмів просто неба на кіноекрані у найвіддаленіших куточках України.

2018-го року фестиваль пройде вже втретє, він відбудеться у дев’яти містах України. Подія стартує 15 червня на мальовничій запорізькій Хортиці. Після Запоріжжя подивитись стрічки просто неба зможуть жителі Бердянська, Краматорська, Житомира, Умані, Луцька, Ужгорода. Закінчиться основна програма 2 вересня у Кропивницькому.

“Мі розширюємо географію фестивалю, оскільки подібне авторське кіно просто не потрапляє в регіони – у місцевих телеканалів немає коштів на закупівлю свіжого контенту. Натомість у глядачів є потреба в якісній документалістиці”, – зазначає режисерка і засновниця фестивалю Наталія Красильникова.

В програмі фестивалю – документальні фільми останніх років українського та польського виробництва, які були відзначені національними і міжнародними нагородами. Головною темою фестивалю цього року обрано родину та співвідношення між різними поколіннями.

Як наголошують організатори, фільми будуть цікавими, емоційно насиченими та зрозумілими. Адже фестиваль призначений зруйнувати стереотипне ставлення до документального кіно. Тому до програми Lampa.doc потрапляють фільми різного хронометражу: короткий метраж – щоб довести, що навіть фільм на 10-15 хвилин може бути цілісним, завершеним авторським висловом, а повнометражне кіно – щоб показати глядачеві, що можна дивитися стрічки по 70-90 хвилин, і це не буде нудно.

Окрім показів документальних стрічок в рамках фестивалю пройдуть лекції і майстер-класи.

Програму фестивалю можна передивитись тут

 

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі