В Краматорську пробне ЗНО будуть здавати на базі трьох навчальних закладів


1421
коментарі відсутні

В Краматорську пробне ЗНО будуть здавати на базі трьох навчальних закладів

Вже в березні абітурієнти матимуть змогу спробувати свої сили при складанні пробного ЗНО. На українську мову в Краматорську зареєструвалися 840 дітей. А предмет за вибором будуть складати 870 бажаючих.

Нагадуємо, що процедура пробного ЗНО в точності відтворює справжнє незалежне оцінювання.

 

Де пройде тестування

 

В Краматорську будуть працювати три пункти тестування – на базі

  • Краматорської української гімназії,
  • ліцею № 8,
  • школи № 10.

В перший день, тобто 21 березня, на базі всіх навчальних закладів буде проходити тестування з української мови – його вирішили пройти 840 дітей.

Наступної суботи, 28 березня, буде проходити ЗНО за вибором. Учасники пробного ЗНО мали можливість обрати 1 з 10 предметів – це історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька чи іспанська мови. Ці предмети загалом 870 абітурієнтів.

«Для порівняння в Дружківці та Костянтинівці буде відкрито по 1 пункту тестування для пробного ЗНО, тобто в кожному місті свої сили спробують близько 300 дітей. У Слов’янську вдвічі більше – близько 600 учасників. Найбільша ж кількість бажаючих виявилася у Маріуполі – цього року там буде відкрито 6-7 пунктів тестування», – пояснив методист Управління освіти Краматорської міської ради Денис Сисоєв.

 

В Краматорську пробне ЗНО будуть здавати на базі трьох навчальних закладів - Фото №1

 

Нагадуємо, що якщо учасник пробного ЗНО через хворобу чи ще з якихось причин не зміг бути присутнім на тестуванні, то протягом трьох днів він може забрати зошит із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм і структурі сертифікаційних робіт. А ось сплачені за пробне ЗНО 144 гривні не повертаються.

 

Де взяти запрошення-перепустку на пробне ЗНО

 

Вхід до пункту тестування на пробному ЗНО буде можливий при наявності запрошення-перепустки. Отже кожному зареєстрованому учаснику слід зайти в особистий кабінет на сайті. Запрошення-перепустку слід роздрукувати самостійно. В цьому ж документі вказані час і місце проведення пробного ЗНО.

Важливо! 3-го лютого розпочалася реєстрація для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. І якщо пробне ЗНО – за бажанням та на платній основі, то основна сесія ЗНО – для всіх випускників шкіл та студентів професійно-технічних закладів.

Зареєструватися можна на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

Наталія Боровська, «Донеччина. ЗмІнИ»

 

В Краматорську пробне ЗНО будуть здавати на базі трьох навчальних закладів - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі