USAID підтримає розвиток громадянського суспільства сходу України. Форум громадянського суспільства


2380
коментарі відсутні

USAID підтримає розвиток громадянського суспільства сходу України. Форум громадянського суспільства

У м. Сєвєродонецьку – 22 березня у готелі «Мир» (м. Сєвєродонецьк, вул. Лисичанська, 1) відбудеться форум громадянського суспільства, який організовує проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East). Близько сотні представників та представниць громадських організацій та громадських об’єднань Донецької та Луганської областей зберуться, аби обговорити нові можливості та окреслити виклики, які стоять перед громадянським суспільством сходу України. Форум стане платформою для напрацювання ідей та підвищення рівня взаємодії між неурядовими  організаціями регіону, побудови механізмів ефективного залучення громадян до прийняття рішень на місцях, побудови зовнішніх комунікацій та налагодження партнерських зв’язків.

Спільно з тренерами проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» представники третього сектору напрацюють спільне бачення для подальшого розвитку громадянського суспільства сходу України та обговорять напрямки для партнерства, які проект буде підтримувати.

Директорка регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні та Білорусі Сюзан Фрітц візьме участь у відкритті форуму.

Початок форуму – 22 березня о 10:00, конференц-хол готелю «Мир».

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном: 0952051900, контактна особа – Іван Мукомел, менеджер з впровадження проектної діяльності проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

*****

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США.  До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі