Урочисте відкриття благодійної фотовиставки «Старенькі»


1575
коментарі відсутні

Урочисте відкриття благодійної фотовиставки «Старенькі»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» запрошує долучитися до доброчинності та підтримати збір коштів для допомоги мешканцям будинку милосердя «Віфезда».

26 листопада о 16:00 за адресою м. Краматорськ, вул. Академічна, 60 в Музеї історії міста Краматорської міської ради (3 поверх) відбудеться урочисте відкриття благодійної фотовиставки «Старенькі». З ініціативи волонтерів цей захід спрямовано на збір коштів для придбання вугілля, що необхідне будинку милосердя, щоб забезпечити теплом 32 мешканці.

В програмі заходу передбачено:

― Вітання директора БФ «Карітас Краматорськ» о.Василя Іванюка.
― Перегляд соціального відеоролику «Приємні потреби», розроблено спеціально
до виставки.
― Слово директора БФ «Віфезда» Лариси Денесюк.
― Представлення волонтерських ініціатив, що впроваджуються фондом в співпраці з волонтерами під керівництвом Олени Сімченко та Олени Солдатової.
― Презентація фото від волонтерів-фотографів Анни Сенченко та Вікторії Гончаренко.
― Неформальне спілкування під час кава-паузи.

Волонтери та працівники благодійного фонду «Карітас Краматорськ» вірять в те, що будь-хто здатен хоча би на один день відмовитись від приємних «дрібниць», з яких складається наше буденне життя, заради допомоги тим, хто її найбільше потребує.

Під девізом «Добро – це Я! ДоброДіяти легко!» ми хочемо активізувати нашу громаду робити добрі вчинки, адже це набагато легше, ніж може здаватись.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі