Учні Олександро-Калинівської школи шиють екосумки


3845
коментарі відсутні

Учні Олександро-Калинівської школи шиють екосумки

Школярі з Олександро-Калинівської школи шиють екосумки у вільний час і планують їх продавати. Обладнання було придбано за гроші, які учасники виграли у проєкті «Зміни своє життя». Вироби вони будуть реалізовувати на фестивалі «Смолянський куліш», який пройде у рідному селі 17 серпня.

До свята планують виготовити з півсотні сумок й вже визначилися з ціною – 50 гривень за одну одиницю. Виручені кошти хочуть витратити на встановлення велопарковки біля школи.

«До школи більшість учнів їздить на велосипедах: ті, хто близько живуть, і ті, кому діставатися далеко. Таким чином, вони гарно проводять час і ведуть здоровий спосіб життя. Але велосипеди їм ставити нема куди. Їх просто залишають не організовано, що є певною проблемою. Тож ми вирішили вторговані кошти витратити на встановлення велопарковки біля нашого навчального закладу», – розповідає учень 9-го класу Олександро-Калинівської школи Захар Бойко.

 

Учні Олександро-Калинівської школи шиють екосумки - Фото №1

 

Торбини будуть відповідати тематиці заходу й нестимуть екологічний меседж. Тобто на кожній сумці буде викарбовано логотип команди «Вітер змін» й емблему заходу «Смолянський куліш».

«На сьогодні вже близько 30 виробів пошито. Це буде екологічний сувенір, який не зашкодить планеті. Ми хочемо не тільки продавати, а ще й проводити майстер-класи для дітлахів з виготовлення слаймів. Для більш дорослого населення проведемо екологічний квест, що буде складатися з фізичних вправ та екологічних завдань, які допоможуть людям розбудити свою екологічну свідомість», – розповідає вчителька біології та хімії Олександро-Калинівскої школи Галина Семенихина.

 Юлія Дерека

 

Учні Олександро-Калинівської школи шиють екосумки - Фото №2

 

Учні Олександро-Калинівської школи шиють екосумки - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі