У Слов’янську починає роботу новий мультифункціональний  простір


481
коментарі відсутні

У Слов’янську починає роботу новий мультифункціональний  простір

12 травня у Слов’янську на Донеччині відбудеться відкриття нового мультифункціонального простору – Coworking & Event Space    “TOP PLACE”. Це 250 м2 креативного простору, що об’єднує в собі коворкінг для комфортної та продуктивної роботи, ізольовану кімнату для бізнес-зустрічей з можливістю skype-call та зал для івентів, який можна орендувати з усією необхідною технікою.

Команда TOP PLACE також організовуватиме  різноманітні заходи, орієнтовані на бізнес та проактивний пласт міста: майстер-класи з тайм-менеджменту,  бізнес-сніданки та консультації від професіоналів своєї справи, які на власному досвіді даватимуть приклади створення та управління власною справою,  концерти молодих виконавців, фестивалі, мистецькі перфоманси.

Простір знаходиться у нещодавно відреставрованій історичній будівлі у центрі Слов’янська – “Монополії Крона”,   тим самим привертаючи увагу містян до проблеми руйнування історичних пам’яток міста.

Даний проект здійснюється за підтримки програми “Зміцнення громадської довіри” (UCBI),  за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Більше про новий простір та календар заходів на сторінці TOP PLACE  у Facebook 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі