У повітрі Краматорська перевищено вміст формальдегіду та фенолу


2049
коментарі відсутні

У повітрі Краматорська перевищено вміст формальдегіду та фенолу

Краматорська лабораторія спостережень за забрудненням атмосферного повітря оприлюднила дані за січень 2019 року у порівняні з минулими періодами. У звіті зазначається перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за двома показниками: формальдегіду у 2,3 раза та фенолу у 1,7 раза.

Водночас екстремально високого та дуже високого забруднення атмосферного повітря не спостерігалось. У порівнянні з попереднім місяцем показники забруднення атмосферного повітря пилом зафіксовано на тому ж рівні. Підвищився вміст оксиду вуглецю, діоксиду азоту, формальдегіду та фенолу в атмосферному повітрі. Зменшилися значення вмісту фториду водню та діоксиду сірки в атмосферному повітрі.

У порівнянні з попереднім роком у січні місяці показники вмісту в атмосферному повітрі діоксиду сірки, діоксиду азоту та фенолу зменшилися. На тому ж рівні зафіксовано значення вмісту пилу та оксиду вуглецю . Підвищилися значення вмісту фториду водню та формальдегіду в атмосферному повітрі.

Протягом січня 2019 року середньомісячні концентрації шкідливих речовин на території Краматорська перевищували гранично допустиму концентрацію (ГДК) з формальдегіду у 2,3 раза та фенолу у 1,7 раза.

Краматорська лабораторія спостережень за забрудненням атмосферного повітря проводить відбір проб для хімічного аналізу повітря на 4-х стаціонарних постах спостережень, які розташовані у різних районах міста. Визначається вміст в атмосферному повітрі 15 забруднюючих речовин, основних: пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду азоту, та специфічних: фенолу, фториду водню, формальдегіду, також 8 важких металів.

Для визначення вмісту в атмосферному повітрі м. Краматорськ речовин, що забруднюють, у січні було відібрано і проаналізовано 1296 проб.

Табл. Середньомісячні концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі у кратності ГДК по м. Краматорську за січень 2019 р.

Забруднювальні речовини Середньомісячні концентрації, долі ГДК
№ ПСЗ В середньому по місту

У повітрі Краматорська перевищено вміст формальдегіду та фенолу - Фото №1

 

У повітрі Краматорська перевищено вміст формальдегіду та фенолу - Фото №2

У повітрі Краматорська перевищено вміст формальдегіду та фенолу - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі