У першій тридцятці рейтингу вишів України – два заклади з Донеччини


3437
коментарі відсутні

У першій тридцятці рейтингу вишів України – два заклади з Донеччини

Національний університет імені Василя Стуса посів 21 сходинку у першій тридцятці рейтингу вишів України, а Національний медичний університет – 23 місце.

Обидва виші є переселенцями з Донецька. Перший нині працює у Вінниці, другий – у Краматорську.

Узагальнений рейтинг закладів вищої освіти щороку складає ресурс «Освіта.ua» на основі декількох інших рейтингів: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт». Він оцінює діяльність понад 240 вишів України за такими показниками як академічна та науково-видавнича діяльність, оцінка науково-дослідницьких досягнень університетів, міжнародна діяльність, цитованість статей,  показники середнього балу ЗНО вступників тощо.

У трійці переможців цьогоріч – Київський університет імені Тараса Шевченка, Київський політех імені Ігоря Сікорського, Харківський університет імені В.Н. Каразіна. До першої сотні також потрапили ДонНТУ та ДДМА. Вони посідають 83 та 96 місця відповідно.

Крім того, рейтинг визначає також кращі заклади у різних напрямах: класичні, приватні, медичні, педагогічні тощо.

Так, наприклад, у рейтингу кращих вишів Донеччини першу сходинку впевнено посідає  медичний університет. Трохи поступаються йому ДонНТУ та Приазовський державний технічний університет. Закриває вісімку Донбаський державний педагогічний університет.

 

У першій тридцятці рейтингу вишів України – два заклади з Донеччини - Фото №1

 

Ріта Карпенко, «Донеччина. ЗмІнИ»


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі