У ландшафтному парку Клебан Бик облаштовано нові екостежки


2685
коментарі відсутні

У ландшафтному парку Клебан Бик облаштовано нові екостежки

На території Регіонального ландшафтного парку Клебан Бик активно розвиваються туристичні напрямки. Протягом року там проводять екскурсії для дітей та дорослих. На даний момент працівниками облаштовано ще одну екостежку, якою туристи зможуть ходити, щоб спостерігати за унікальною природою.

«У нас зараз іде облаштування стежки, яка деякий час не діяла. Це стежка «Клебан Бик», що знаходиться на центральній ділянці парку. Пройшовши нею, можна побачити ще два нових оглядових майданчика. З них видно наш донецький каньйон, водосховище, схили тощо. Ця стежка у нас діяла раніше, але наразі ми розширили її до третього оглядового майданчика, який знаходиться навпроти рекреаційної ділянки «Сонячна долина». Ця ділянка – мале коло, по якому можна провести екскурсію довжиною в 1,5 км. Ще існує більше коло в 2,5 км. Можна пройти навіть до четвертого, але там 5 км. Люди проходять стежкою, яка маркована й обкошена. Цікаво, що всі доріжки – це не глухий ліс й не відкритий степ, а саме схил», – розповідає фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою парку Клебан Бик Андрій Тараман.

 

У ландшафтному парку Клебан Бик облаштовано нові екостежки - Фото №1

 

Також було реконструйовано фігури динозаврів, які прикрашають заповідну зону.

«Ми довгий час не могли знайти професіоналів, які б гарно відновили постаменти тварин, але, в решті решт, знайшлася та людина, яка зробила їх наче живими. Навколо багато квітів – територія ідеально підходить для фотосесій», – каже Андрій Тараман.

Зараз також триває робота над екостежкою «Казковий ліс».

«Ми зараз ще її допрацьовуємо. Там вже встановлено годівнички для птахів та тварин. Ми міркуємо, які в нас там є дерева, та робимо таблички з описом, що це за дерево, скільки йому років. У нас, наприклад, є дуб, якому вже 130 років», – розповідає провідна фахівчиня з екологічної освіти регіонального парку Клебан Бик Оксана Шелудченко.

Планується, що до 1 листопада роботи над оновленням нового шляху будуть завершені.

Юлія Дерека

 

У ландшафтному парку Клебан Бик облаштовано нові екостежки - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі