У Краматорську зростає число одержувачів житлових субсидій


2398
коментарі відсутні

У Краматорську зростає число одержувачів житлових субсидій

Доходи жителів Донеччини не встигають за зростанням тарифів, тому все більше сімей звертаються за призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Станом на 1 листопада 2017 року у Краматорську понад 64 відсотки домоволодінь отримують допомогу від держави у вигляді субсидії. Всього за період з січня по листопад цього року за призначенням субсидії до Управління праці та соціального захисту населення звернулося 59729 сімей, в той час як за весь минулий рік їх було 52509. Таку інформацію було надано на апаратній нараді у виконкомі начальником Управління Ольгою Ігнатенко.

В Управлінні уточнюють, що з майже 60 тисяч сімей вперше за призначенням субсидії звернулося понад 2,5 тисячі, при цьому позитивне рішення прийнято не по всім заявам – на даний час субсидію призначено 45925 краматорським сім’ям.

За словами Ольги Ігнатенко, всього по Донецькій області за призначенням субсидій протягом 10 місяців 2017 року звернулося 274 717 сімей. У тому числі у Слов’янську – 6 131 сім’я, у Костянтинівці – 3 219 сімей, у Дружківці – 25 004 сім’ї. Найбільшу питому вагу сімей-одержувачів субсидій займає Дружківка – 76,46%. У Краматорську отримують субсидію 64,36% сімей, у Слов’янську – 47,33%.

«У Краматорську в 2016 році субсидії були призначені на суму 438 мільйонів 360 тисяч гривень, за січень-листопад 2017 року видатки держави на субсидії для краматорців склали 394 мільйони 401 тисяча гривень. Ще 2,8 мільйони гривень сплачено готівкою у вигляді субсидії на придбання твердого палива для 1036 сімей», – додала Ольга Ігнатенко.

В Управлінні звертають увагу на зміни, що ускладнили умови надання субсидій при автоматичному призначенні на новий період. Тепер субсидія не може бути призначена за наявності заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги понад два місяці. Сім’ї, що має заборгованість по оплаті послуг, буде призначено субсидію з місяця припинення в тому випадку, якщо протягом двох місяців з моменту повідомлення про непризначення субсидії будуть надані документи, що підтверджують погашення або реструктуризацію заборгованості. В іншому випадку субсидія буде призначена з місяця подання документів про погашення/реструктуризацію заборгованості. Також права на отримання субсидії не дає разова покупка або оплата послуг на суму понад 50 тисяч гривень.

У той же час сім’ям, які використовують для індивідуального опалення газ або електроенергію і заощадили субсидію за опалювальний сезон 2016-2017 років, надана можливість отримати частину невикористаної субсидії готівкою, для чого в органи соціального захисту населення їм необхідно було подати заяву. Таких сімей прийнято 4,5 тисячі. Сума частини невикористаної субсидії, що підлягає виплаті, склала 2,8 мільйони гривень.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі