У Краматорську з’являться перші велодоріжки


3462
коментарі відсутні

У Краматорську з’являться перші велодоріжки

Виділені смуги для проїзду двоколісного транспорту обладнають під час капітального ремонту вулиці Тріумфальної в Старому місті. Про це в інтерв’ю Антикризовому медіа-центру повідомив Сергій Боєвський, заступник Краматорського міського голови з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Одну з найстаріших вулиць міста – Тріумфальну – незабаром чекає повне оновлення.

“З сьогоднішнього дня почалося виконання найбільшого інфраструктурного проекту. Буде виконано капітальний ремонт дорожнього покриття проїжджої частини, тротуари вимостять плиткою, встановлять новий бордюрний камінь, модернізують вуличне освітлення, замінять зелені насадження. Проектом передбачено, що частина тротуару буде виділена під велодоріжки”, – повідомив Сергій Боєвський.

При капремонті проїжджої частини вулиці Тріумфальної передбачені паркувальні місця для автомобілів і враховані потреби осіб з обмеженими фізичними можливостями. У пішохідній зоні знесуть старі тополі і висадять нові дерева. Заступник мера запевнив, що вибір зелених насаджень узгодять із мешканцями вулиці.

“Ширина тротуару дозволяє виділити півтора метри під велодоріжки, а 3-4 метри, що залишилися, вимостять тротуарною плиткою. Крім того, при модернізації вуличного освітлення будуть встановлені світильники зі світлодіодними лампами, причому освітлення буде направлено як на дорогу, так і на тротуар. Це буде затишна й комфортна вулиця “, – розповів Сергій Боєвський.

За словами заступника міського голови, точно такий же проект капітального ремонту буде реалізований на вулиці Шкільній. Крім того, в проекті ремонту вулиці Актюбінської також передбачено облаштування велодоріжок.

Всього в цьому році на капітальні ремонти дорожнього покриття, включаючи й внутрішньоквартальні дороги, в міському бюджеті Краматорська передбачено 34 мільйони гривень (для порівняння – в минулому році було 28 млн. грн.). Всі проекти затверджені, проведені тендери на визначення підрядників, роботи вже ведуться на декількох об’єктах.

Також силами комунального підприємства УРСАС й інших дорожніх організацій, які виграли конкурс, проводиться поточний ремонт міських доріг. На даний момент йде асфальтування аварійних ділянок вулиць Актюбінської, Бикова, Хабаровської, Проїзної. За вказівкою міського голови ведеться заміна бордюру на ділянці по вул. Парковій від вул. Ювілейної до М. Примаченко – затоплення тротуару під час сильних дощів буде ліквідовано.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі