У Краматорську пропонують дитячий відпочинок за півціни


2036
коментарі відсутні

У Краматорську пропонують дитячий відпочинок за півціни

До 08.06.2018 року продовжується прийом заявок на оздоровлення дітей за методикою часткового відшкодування вартості путівки у розмірі 3720 грн. Якщо, наприклад, одна зміна у святогірській “Перлині Донеччини” коштує 7350 грн., то батькам така путівка обійдеться в двічі дешевше. Решту коштів сплачує обласний та місцевий бюджети. Про деталі методики розповіли в Управлінні з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

Кошти обласного та місцевого бюджету (3720 грн. – в розмірі двох прожиткових мінімумів на одну дитину) спрямовуються на часткове відшкодування вартості путівки на оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми (тривалість оздоровчої зміни складає не менше 21 дня) до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку усіх типів, форм власності та дитячих закладів переданих в оренду, які розташовані на території Донецької області.

На часткове відшкодування мають права сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років за місцем проживання. Часткове відшкодування вартості путівки здійснюється один раз на рік за умови, що дитині не надавалась уповноваженими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, лікувальними закладами та установами в поточному році путівка до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів усіх рівнів.

Для отримання путівки за методикою батькам потрібно вибрати заклад та зміну, заповнити Заяву, зібрати необхідні документи та звернутись до Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

За додатковою інформацією звертатися до управління з гуманітарних питань за адресою: бул. Машинобудівників, 37, каб.119 або за телефоном 48-99-93, 095-63-78-648.

Заявки приймаються до 08.06.2018 включно з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 15.00.

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі