У Краматорську погодили мурал Степана Чубенка


1052
коментарі відсутні

У Краматорську погодили мурал Степана Чубенка

11 листопада – день народження страченого бойовиками так званої ДНР 17-річного Степана Чубенка з міста Краматорська Донецької області. Сьогодні хлопцю мало би виповнитися 22 роки. Степан був воротарем Краматорської юнацької футбольної команди «Авангард», патріотом України.

На початку війни Степан Чубенко брав участь у мітингах на підтримку України, носив воду і продукти українським військовим, які прибули у місто. Ризикуючи життям, Степан зняв з міської площі прапор так званої “ДНР”. За його активну громадянську позицію проросійські терористи жорстоко позбавили Степана Чубенка життя.

Тому за ініціативи громадської організації «КОРПУС СПРАВЕДЛИВОСТІ», громадських організацій з міста Сватове, Краматорська, Слов’янська, представники активного громадянського суспільства Донецької та Луганської областей за підтримки Краматорського міського голови Андрія Панкова вирішили зробити Степану та його рідним подарунок, належно вшанувавши його пам’ять у місті Краматорську.

8 листопада в будівлі Краматорської міської ради відбулася зустріч представників громадських організацій з міським головою Краматорська Андрієм Панковим під час якої було досягнуто домовленості про вшанування пам’яті Степана Чубенка в місті Краматорську великою стаціонарною картиною-муралом, яку зобразять художники на стіні однієї із загальноосвітніх шкіл Краматорська.

Наразі розпочалася робота із залучення благодійних коштів на краутфандинговій платформі, а реалізація проекту запланована на березень 2020 року.

Пам’ятаємо!


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі