У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр


2512
коментарі відсутні

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр

Вперше за 50 років виконано капітальний ремонт опікового відділення міської лікарні № 3. З початку антитерористичної операції на Сході України саме воно, фактично, виконує функції обласного опікового відділення. Серед пацієнтів – постраждалі від побутових, виробничих опіків, а також від травм, отриманих внаслідок обстрілів та мін. Прес-конференція з нагоди відкриття модернізованого відділення відбулася в Антикризовому медіа-центрі.

Відділення після проведених робіт стало найсучаснішим в Донецький області та за своїми можливостями не поступається відомому на всю Україну донецькому опіковому центру. Нажаль він залишився на окупованій території. «Зараз у нас з’явилася можливість надавати всі види медичної допомоги, які були в Донецький лікарні, – зазначив завідуючий опіковим відділенням КМУ № 3 Краматорська Олег Андрєєв. – Звичайно, ми будемо й далі модернізуватись та професійно зростати».

Приміщення в краматорському опіковому центрі під час оновлення зазнали значних змін – відремонтовано стелі, підлоги, встановлено нову сантехніку та замінено мережу електропостачання.

Однією з основних потреб було встановлення електропідйомника для транспортування пацієнтів на другий поверх – за весь час функціонування центру працівники змушені були піднімати та спускати пацієнтів на руках – у тому числі важкохворих, прооперованих, для яких будь-який рух чи доторк був дуже болючим та шкідливим.

Повністю відремонтовано всі 6 палат, кімнату санітарної гігієни для хворих, операційну, передопераційну, маніпуляційний кабінет, перев’язочну, коридор, санвузли, санітарну кімнату зі спеціальною ванною. Для комфортного перебування у стаціонарі було  встановлено водонагрівачі та кондиціонери.

Також було закуплено сучасне медичне обладнання та інструментарій для лікування пацієнтів з важкими опіками. «Завдяки фінансовій підтримці ми дійсно вийшли на новий рівень лікування, – розповів Олег Андрєєв. – У відділенні встановлено спеціальні ортопедичні ліжка, одне з яких – на повітряній подушці з захисним екраном. З’явився апарат вакуумної терапії – найсучаснішій у світі. Крім того, ми достатньою мірою забезпечені ксеношкірою та коштовним шовним матеріалом».

Загалом модернізація опікового центру обійшлася в суму майже 4 мільйони гривень. Основну частину проекту (2,4 млн. грн.) профінансовано за рахунок коштів Акції «Папа для України», виконавчим партнером якої стала «Асоціація милосердя «Емануїл». З місцевого бюджету надійшло 780 тисяч гривень на заміну вікон та дверей. Не залишилося осторонь і найбільше підприємство міста – Новокраматорський машинобудівний завод, який спрямував на придбання обладнання 700 тисяч гривень.

 

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №1

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №2

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №3

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №4

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №5

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №6

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №7

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №8

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №9

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №10

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №11

У Краматорську оновлено найближчий до лінії вогню опіковий центр - Фото №12


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі