У Костянтинівці відбудеться захід присвячений Дню захисника України


4307
коментарі відсутні

У Костянтинівці відбудеться захід присвячений Дню захисника України

12 жовтня о 9.00 біля палацу культури та дозвілля у Костянтинівці відбудеться виставка військового, пожарного та поліцейського транспорту. Його нададуть відповідні служби. Відвідати свято зможуть усі бажаючі абсолютно безкоштовно.

Після виставки спецтранспорту всіх присутніх буде запрошено на забіг довжиною в 5 кілометрів.

«Марафон налаштований на всіх: жінок-дівчат, чоловіків та діточок, тому приходьте всією родиною. Запальна музика, розминка з ведучим, стартові номери, фінішна стрічка та чудова осіння фото-зона чекає на всіх охочих. Погоду в «небесній канцелярії» ми також замовляємо, тому не бійтеся виходити на перший і єдиний у нашому місті осінній старт-марафон», – розповідає комунікаторка по взаємодії поліції та громади Валерія Тищенко.

Переможці марафону отримають цінні подарунки від Костянтинівської міської ради. Ініціаторами організації свята виступає Костянтинівське відділення поліції.

День захисника України започатковано 14 жовтня 2014 року указом екс-Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі