У Костянтинівці відбудеться захід «Навчись рятувати життя»


2942
коментарі відсутні

У Костянтинівці відбудеться захід «Навчись рятувати життя»

Міжнародна організація «Товариство Червоного Хреста України» до Всесвітнього дня першої допомоги влаштовує у Костянтинівці захід під назвою «Навчись рятувати життя». Він відбудеться 14 вересня о 10.00 в Парку культури та відпочинку. Свято пройде під гаслом «Навчився, застосував, врятував життя!»

Взяти участь може кожен. В програмі заходу заплановано майстер-класи від фахівців з першої допомоги й психосоціальної підтримки.

«Минулого разу, коли ми організовували подібний тренінг, ми навчали дітей робити перев’язки, нагороджували найкращого рятівника призами тощо. Ще ми роздавали дітям безкоштовні іграшки – обери собі м’якого друга. Цьогоріч ще додоється майстер-клас з розмальовування магнітів. Це передбачає проєкт психосоціальної підтримки, й тому ми хотіли б показати місту, чим займаємося», – розповідає координаторка проекту психосоціальної підтримки, волонтерка костянтинівської міськрайонної організації спільноти Червоного Хреста Вікторія Бондарчук.

Також на заході будь-хто зможе пройти безкоштовне обстеження стану свого здоров’я.

«Можна буде скористатися нагодою та зробити кардіограму. На місті буде працювати мобільна бригада, й лікарі одразу розшифрують показники, які буде показано на кардіограмі. Ще ми будемо надавати можливість виміряти рівень цукора в крові», – продовжує Вікторія Бондарчук.

Розбавлять захід конкурси та розваги, діти зможуть помалювати на асфальті. Також учасникам будуть надані відривні талони, завдяки яким вони зможуть безкоштовно покататися на атракціонах і зіграти в лотерею. Розігруватимуть близько 200 подарунків – це морозиво, розмальовки, сувеніри тощо.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі