У Костянтинівці вдруге буде реалізовано проект «Школа Подружнього Життя»


1505
коментарі відсутні

У Костянтинівці вдруге буде реалізовано проект «Школа Подружнього Життя»

Інтерв’ю з керівником «Школи Подружнього Життя» у Костянтинівці, відповідальним за реалізацію даного проекту, Олександром Дорошем

Коли розпочнеться проект?

Перше зайняття відбудеться 23-го березня. Вони будуть проходити щосуботи о 15-й годині. Курс складатиметься з 10-ти зустрічей. Місце проведення – Центральна Міська Публічна Бібліотека. Для запису можна звернутися до Костянтинівського відділу сім’ї та молоді, або знайти інформацію на сторінці у facebook бібліотеки.

Які теми буде висвітлено?

Тогорічні теми доповнені новою інформацією: основи родини, кохання та закоханість, конфлікти та їх запобігання, кроки до пізнання й зближення, потреби чоловіка та дружини тощо. Є й нове питання, яке буде розглядатися – захищеність жінки й дитини. Питання насилля, що робити й до кого звертатися.

Хто може взяти участь у проекті?

Ми пропонуємо тим, хто не в шлюбі: знайти свою другу половинку й навчитися будувати щасливі відносини. Тим, хто у шлюбі: навчитися взаєморозуміння, знову закохатися один в одного й підтримувати вогонь любові. Тому, до занять можуть долучитися абсолютно всі у кого є бажання. Й, якщо людина вже відвідувала наш курс у минулому році, то ми також запрошуємо.

Яка кількість учасників пройшла повний курс минулого року?

Тоді було 14-ть чоловік. На цей раз ми очікуємо на більшу кількість людей й на даний час 50 % групи вже укомплектовано. В середньому ми намагаємося, щоб група не перевищувала кількість 20-25 чоловік. Адже формат занять – це не просто лекції, а більшою мірою інтерактиви.

Коли було вперше впроваджено проект?

Цей проект було створено у 2002–му році. Ідея виникала вже досить давно, якісь конкретні риси задум отримав у Львові й реалізовувався у співпраці з РАГСом. Тоді майбутнім молодятам пропонували пройти курс основ подружнього життя. Потім проект став популярним серед багатьох верств населення. У 2008-му році Школа Подружнього Життя відкрилася у Києві й з 2014-го року цей проект реалізується у Донецькій області. Відкриття Шкіл Подружнього Життя у кожному місті нашої області передбачено Регіональною програмою «Молодь і сім’я Донеччини 2016-2020 рр.» Управління у справах сім’ї та молоді Донецькою ОДА.

Юлія Дерека

У Костянтинівці вдруге буде реалізовано проект «Школа Подружнього Життя» - Фото №1

У Костянтинівці вдруге буде реалізовано проект «Школа Подружнього Життя» - Фото №2 У Костянтинівці вдруге буде реалізовано проект «Школа Подружнього Життя» - Фото №3

 

У Костянтинівці вдруге буде реалізовано проект «Школа Подружнього Життя» - Фото №4


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про