У Костянтинівці розпочала роботу кімната психо-соціальної підтримки


5841
коментарі відсутні

У Костянтинівці розпочала роботу кімната психо-соціальної підтримки

В рамках проєкту «Психо-соціальної підтримки» учасники суспільної організації Червоного хреста відремонтували приміщення, у якому вже розпочала роботу кімната психо-соціальної підтримки. Для реконструкції було виділено кошти міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста й Червоного Півмісяця. Сам проєкт почав працювати з лютого цього року.

Ціль проєкту – допомога тимчасово-переміщеним особам, багатодітним сім’ям, а також особам, які опинилися у скрутних життєвих умовах. Наприклад, якщо людина залишилася без роботи й не має коштів завітати навіть до кінотеатру, або розважального комплексу, то вона може безкоштовно пограти у ігри, відвідавши кімнату психо-соціальної підтримки.

«Ми не надаємо психологічну консультацію, а допомагаємо, так би мовити, по-людськи, пропонуємо цікаво провести дозвілля: пограти в ігри, відвідати майстер-класи, поспілкуватися й завести нові знайомства. В наш час, особливо через бойові дії, люди знаходяться у складному стані, тому проєкт направлений на їх підтримку», – розповідає координаторка проєкту психо-соціальної підтримки, волонтерка костянтинівської міськрайонної організації спільноти Червоного хреста Вікторія Бондарчук.

Люди, які хочуть долучитися до проєкту, мають спочатку зареєструватися. А запрошено їх буде за графіком відвідувань. Організація знаходиться у Костянтинівці по проспекту Ломоносова, 101-а на другому поверсі. Ніяких обмежень по віку немає. Тобто там знайдуть зайняття як для дітей, так і для людей похилого віку. Організатори кажуть, що вони мають достатню кількість настільних ігор. Також закуповують для творчих зустрічей фарби, олівці та інші матеріали.

 

У Костянтинівці розпочала роботу кімната психо-соціальної підтримки - Фото №1

 

Координаторка проєкту розповідає, що вони зараз знаходяться у пошуку однодумців, які мають бажання проводити майстер-класи з будь-якого виду творчої діяльності на волонтерських засадах.

«Ми шукаємо людей для роботи в нашому проєкті психо-соціальної підтримки. Нам зараз не вистачає добровольців, які займаються, наприклад, рукоділлям чи мистецтвом, і мають бажання проводити зайняття для наших відвідувачів. Або тих, хто хоче, наприклад, проводити настільні ігри», – каже Вікторія Бондарчук.

Юлія Дерека

 

У Костянтинівці розпочала роботу кімната психо-соціальної підтримки - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі