У Костянтинівці пройде фестиваль танцю та пісні «Дружківсько-Костянтинівські сузір’я талантів»


1642
коментарі відсутні

У Костянтинівці пройде фестиваль танцю та пісні «Дружківсько-Костянтинівські сузір’я талантів»

Захід відбудеться у Парку культури та відпочинку 14 червня о 18 годині. На фестивалі виступатимуть артисти з трьох територіальних одиниць: Костянтинівки, Костянтинівського району та Дружківки.

«Ми маємо дуже багато зірок про яких ми, на жаль, мало розповідаємо. Я думаю, що це майбутні зірки України. Виступатиме доросла категорія – досвідчені артисти, які  вже мають свої досягнення. Наприклад, є така Катерина Момренко, яка в минулому році стала голосом країни. Вона взяла гран-прі у Києві. Також, серед тих, хто виступатиме, три народні колективи з Дружківки, які відомі не тільки у рідному місті, а й за його межами», – розповідає Дружківський міський голова Валерій Гнатенко.

На сцені виступлять вокалісти, музиканти й танцюристи. Вони продемонструють свої таланти глядачам. Також серед гостей фестивалю ведучі вечора проведуть лотерею. У кожного буде можливість отримати пам’ятні сувеніри на згадку про захід. Розіграш пройде за допомогою барабану, який буде розташований на сцені, там міститимуться номерні квитки присутніх, за якими й визначатимуть та оголошуватимуть переможців.

Програма розрахована на 2 години. Завітати можуть всі охочі.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі