У Костянтинівці почали підготовку до фестивалю історичної реконструкції


973
коментарі відсутні

У Костянтинівці почали підготовку до фестивалю історичної реконструкції

Основна мета проєкту «Фестиваль історичної реконструкції з минулого в майбутнє» – це надати кожному можливість доторкнутися до українського минулого й піти в майбутнє вже справжніми українцями. Над підготовкою до заходу вже розпочав роботу колектив Костянтинівського центру дитячої та юнацької творчості, хоча за задумом він має пройти навесні.

Цей фест організатори планують зробити масштабним святом. В рамках свята будуть розташовані різноманітні локації з української творчості. Це й майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, прикрас, гончарства, карбування монет, стрільби з арбалетів. А також локація музичних інструментів.

«Ми через цей проєкт придбаємо кобзу, сопілки – суто українські інструменти. Вперше з локацією музичних інструментів ми вийдемо на День міста. Кожен зможе підійти й, наприклад, на цій кобзі спробувати зіграти», – розповідає про заплановані заходи директорка Костянтинівського центру дитячої та юнацької творчості Марія Байрачна.

 

У Костянтинівці почали підготовку до фестивалю історичної реконструкції - Фото №1

 

«У нашому центрі багато людей, які мають музичну освіту. По-перше, це наші акомпаніатори. По-друге, у нас працює переселенець, який грає саме на цих інструментах і може навчити інших. Тож скоро ми почнемо набирати волонтерські групи різного віку, щоб протягом року до весни ці волонтерські групи виїжджали до мікрорайонів нашого міста та залучали людей, які бажають навчитися грати. А вже весною зможемо показати ансамбль, який не має музичної освіти, але відтворює українську музику саме від себе», – продовжила Марія Байрачна.

Також в процесі підготовки до фестивалю історичної реконструкції на території ЦДЮТ поряд з бюстом Тараса Шевченко планують встановити ще один. Колектив центру ще не визначився з історичною фігурою. Обирають між видатним українським козаком Іваном Сірко та відомою письменницею Лесею Українкою. Бюст буде встановлено на історико-інформаційній алеї, на якій ще будуть викладатися славетні факти з історії нашої країни, щоб відвідувачі змогли усвідомити шляхетність та значущість українського народу.

Юлія Дерека

 

У Костянтинівці почали підготовку до фестивалю історичної реконструкції - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі